حجت اشرف زاده و این بار “سفر نرو”

0 

خواننده بسیار خوش ذوق آهنگ “ماه و ماهی ” را تقریبا همه طرفداران سبک پاپ می شناسند .در این مقاله کمی بیشتر با حجت اشرف زاده و آهنگ جدیدش به نام “سفر نرو ” آشنا خواهیم شد.

حجت اشرف‌ زاده متولد ۱۳۵۸ در نیشابور، خواننده سبک پاپ است.

 

 

اشرف‌زاده در کودکی با لحن‌ها و آواهای موسیقی ایرانی نزد پدر آشنا شد. ردیف آوازی را نزد رضا شاکری در نیشابور و صداسازی را نزد حمیدرضا نوربخش آموخت. همچنین مدتی از راهنمایی‌های محمدرضا شجریان استفاده کرد و با فنون آوازی و ردیف تحلیلی آواز ایران در سال ۱۳۸۵ نزد محمدرضا لطفی آشنا شد. همچنین فنون تصنیف‌خوانی و هم‌آوایی را از محسن نفر و پرویز مشکاتیان آموخت. اشرف‌زاده کارشناس نرم‌افزار است.

 

 

آلبوم «ماه و ماهی» با صدای «حجت اشرف زاده» در صدر جدول فروش فروشگاه های معتبر موسیقی در کشور قرار گرفت و بسیاری از فروشندگان فروشگاه ها هم با توجه به ناشناس بودن این اثر و خواننده اش، از این بابت اظهار تعجب کرده بودند.

ماجرا هم از این قرار بود که قطعه «ماه و ماهی» به صورت اینترنتی منتشر شده بود و برخی شبکه های ماهواره ای پس از پرطرفدارشدن این قطعه در فضای مجازی با ساختن برخی ویدئوها روی این قطعه و پخش آن باعث شدند سر و صدای این اثر بیشتر و بیشتر شود و همین روند به مرور موجب همه گیری و استقبال از این قطعه و همچنین آلبوم «ماه و ماهی» شد.

 

 

و  می توان تراک جدید “سفر نرو ” هم از جمله بهترین کار های حجت اشرف زاده قرار داد.؛ترانه بسیار آرامش بخش “سفر نرو” لحظات نابی را برای شما و همه طرفدارن موسیقی پاپ و علاقه مندان به صدای گیرای حجت اشرف زاده به ارمغان می آورد.

 

 

 

حجت اشرف زاده در کنار انتشار کاور این موزیک دوست داشتنی برای ساخت لحظات خوب ” نوشت:

 

“با عشق

برای شما

“سفر نرو” منتشر شد

از وب سایت های معتبر دانلود فرموده و در این هوای دلبرانه نیوش فرمایید.”

 

 

 

 

آهنگ و تنظیم “سفر نرو”توسط بابک مافی و شعر این آهنگ از امیر ارجینی بوده است و همچنین صدای زیبا و فوق العاده شنیدنی حجت اشرف زاده لحظات آرامش بخشی را برای شما می سازد .

 

http://bedunim.ir/wp-content/uploads/2017/07/Hojat-Ashrafzadeh-Safar-Naro-128.mp3

 

 

 

 

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

متن دیدگاه