برانکو: چیزی به‌عنوان پاداش قهرمانی پرداخت نشده است/ بار دیگر شخصیت یک تیم برنده را نشان دادیم

0 

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از تسنیم ، برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین امروز (شنبه) تیمش به خبرنگاران گفت: بازی دیروز یک افتتاحیه عالی و برد خیلی خوبی بود، یک قهرمانی جدید که خیلی به ما چسبید.

بار دیگر شخصیت یک تیم برنده را نشان دادیم
وی افزود: شرایط تیم ما به شکلی است که در هر جامی که شرکت می‌کنیم برای قهرمانی می‌جنگیم و خوشحالم که یک قهرمانی به قهرمانی‌های ما اضافه شد. با وجود مشکلاتی که تیم نفت داشت، اما دیدید بازیکن این تیم انگیزه بسیار بالایی داشتند خوشبختانه بازیکنان ما با بازی مدرنی که به نمایش گذاشتند هرگز به حریف اجازه ندادند بتواند کار خاصی انجام دهد. پرسپولیس در این بازی بار دیگر شخصیت یک تیم برنده را نشان داد و خوشحالم از اینکه توانستیم بار دیگر دل هواداران‌مان را شاد کنیم.

می‌خواهیم تا قبل از بازی با الاهلی به آمادگی کامل برسیم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه تیمش هنوز به آمادگی صددرصد نرسیده است، یادآور شد: طبیعی است که باید سه چهار هفته بگذرد تا ما به آمادگی مدنظرمان برسیم، اما هدف اصلی‌مان این است که قبل از بازی با الاهلی به آمادگی کامل رسیده باشیم.

هیچ‌کس در مورد پاداش قهرمانی در سوپرجام با من صحبت نکرده است
برانکو در پاسخ به این سؤال که آیا قهرمانی در سوپرجام برای آنها پاداش خاصی داشته است یا نه، عنوان کرد: من اطلاعی در این مورد ندارم. هیچ‌کس در مورد پاداش قهرمانی در سوپرجام با من صحبت نکرده است. حتی بازیکنان هم در این مورد از من سؤالی نپرسیده‌اند.

فقط می‌دانم بشار رسن بازیکن پرسپولیس است
وی در واکنش به اینکه گفته می‌شود قرارداد بشار رسن به خاطر مصدومیت و به خواسته او با باشگاه پرسپولیس فسخ شده است، خاطرنشان کرد: خبر ندارم در چه موردی صحبت می‌کنید. از مصدومیت بشار رسن هم بی‌اطلاع هستم. صحبتی هم که می‌کنید از قول من نبوده و من چنین خواسته‌ای از باشگاه نداشته‌ام، فقط می‌دانم بشار رسن بازیکن پرسپولیس است.

مشکلات بازیکنان تیمم را درک می‌کنم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به اعتراض بازیکنان این تیم به مسائل مالی اظهار داشت: طبیعی است مشکلات مالی همیشه دردسرساز است. بازیکنان از این مسئله ناراحتند اما باشگاه هم در حال تلاش است تا این مشکل تیم برطرف شود. همه ما بازیکنان را درک می‌کنیم، چرا که آنها حرفه‌ای هستند و زندگی خود را از راه فوتبال می‌گذرانند.

چیزی به‌عنوان پاداش قهرمانی پرداخت نشده است
برانکو در ادامه در پاسخ به سؤال خبرنگار دیگری در مورد پاداش ویژه قهرمانی سرخپوشان در لیگ نیز اضافه کرد: اینکه این قهرمانی پاداش خاصی داشته باشد را من خبر ندارم، چیزی هم به‌عنوان پاداش قهرمانی پرداخت نشده است. البته شاید در قرارداد بازیکنان آپشن‌هایی در مورد قهرمانی آمده باشد.

برای اینکه مصدومیت سیدجلال تشدید نشود از او استفاده نکردیم
وی در خصوص مصدومیت سیدجلال حسینی عنوان کرد: حسینی قرار است امروز MRI انجام دهد و طبیعی است منتظر جواب او بمانیم تا در این خصوص تصمیم بگیریم. همیشه در این‌گونه مصدومیت‌ها ریسک بازی دادن به بازیکن زیاد است و ما برای اینکه مصدومیت او شدیدتر نشود، روز گذشته از او استفاده نکردیم. حسینی از بازیکنان اصلی ماست و در تیم ما نقش مهمی دارد. سیدجلال در تمرینات پیش‌فصل عالی کار کرده اما درد کمر او باعث شد دیروز نتواند ما را همراهی کند، ما منتظر جواب MRI او خواهیم ماند تا متوجه باشیم چگونه با او رفتار کنیم تا برایش بهتر باشد.

سیدجلال در زمان گرم کردن احساس درد داشت
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه در صورت حضور سیدجلال حسینی در بازی روز گذشته ترکیب خط دفاعی این تیم به چه شکل بود، گفت: سیدجلال قرار بود به جای شاهین مصلح بازی کند، اما چون در هنگام گرم کردن احساس درد داشت، او را از ترکیب خارج و مصلح را بازی دادیم. با حضور سیدجلال مصلح روی نیمکت می‌نشست و انصاری به دفاع چپ می‌رفت.

معیارهای تیم ما امسال بسیار بالاست
برانکو در خصوص مشکل سربازی آدام همتی و شرایط سخت او برای خروج از کشور با توجه به حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: من دقیقاً نمی‌دانم مشکل آدام همتی چیست و اطلاعی در این خصوص ندارم، قرار است او مدارک خود را از کانادا بیاورد، اما چیزی که مهم است او در بین پنج بازیکن جوان ما قرار دارد و در طول امسال آنها را تست خواهیم کرد. باید ببینیم همتی پاسخگوی معیارهای تیم بزرگ پرسپولیس خواهد بود یا خیر، چرا که خودتان می‌دانید بازیکنان به سختی می‌توانند به تیم ما بیایند، چون امسال معیارهای تیم ما بسیار بالاست، از طرف دیگر هم خوشحالم که احمد نوراللهی به تیم برمی‌گردد و سیامک نعمتی روزبه‌روز آماده‌تر می‌شود. نعمتی مدت زمان بیشتری نیاز دارد تا با تیم هماهنگ شود، اما خوشحال هستم که تلاش خود را در این خصوص انجام داده است. از شرایط مصلح هم راضی هستم و منشا نیز از پنج روز دیگر تمرینات خود را با ما آغاز می‌کند.

وی در خصوص رفت و آمد همتی در فصل گذشته و بازگشت مجدد او به تمرینات پرسپولیس در فصل جاری خاطرنشان کرد: همتی فصل گذشته وقتی در تمرینات ما برای تست حاضر شد ما برنامه فشرده‌ای داشتیم، با توجه به این شرایط قرار شد او به کانادا بازگردد و از روز اول تمرینات فصل جدید مجدداً در مراحل آماده‌سازی ما حاضر شود تا بعد از ۱۰ روز در خصوص او تصمیم‌گیری کنیم، این اتفاق نیز افتاد و ما بعد از دو جلسه تمرین در خصوص او به این نتیجه رسیدیم.

سیدجلال عصای دست من بوده است
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به مصاحبه شب گذشته حسینی که از کادرپزشکی این تیم دلخور بود، گفت: من این داستان را نمی‌دانم، اما چیزی که به آن اعتقاد دارم رضایت از کادرپزشکی تیم است، طبیعی است که بازیکنان نیز مانند ما وقتی دچار مصدومیت می‌شوند عصبی شوند به خصوص یک فوتبالیست دوست دارد همیشه سالم باشد و به میدان برود، حسینی کاپیتان تیم ماست که داخل و بیرون از زمین عالی کار کرده و عصای دست من بوده است، خیلی خوشحالم که حسینی با ما کار می‌کند و سهم زیادی در موفقیت ما داشته است.

کاملاً به بازیکنانم اعتقاد دارم
برانکو در خصوص تقویت تیم الاهلی به عنوان رقیب این تیم در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا گفت: من به کادر بازیکنانم اعتقاد دارم و در بخش اول لیگ قهرمانان آسیا نشان دادیم که از سخت‌ترین و قوی‌ترین گروه ممکن صعود کردیم. ما مقابل الریان هم عالی بازی کردیم و مقابل لخویا نیز فوتبال خوبی به نمایش گذاشتیم. کاملاً به بازیکنانم اعتقاد دارم، اما می‌دانم مانند تیم‌های الاهلی و العین توانایی خرید بازیکنان ۵ تا ۱۰ میلیون دلاری را نداریم و بازیکنان ارزان نیز در حد تیم ما نیستند.

برطرف کردن مشکل گلزنی پروسه درازمدت است
وی در پایان در خصوص رضایت حمید درخشان از کم‌دقتی مهاجمان پرسپولیس در دیدار شب گذشته مقابل نفت تهران خاطرنشان کرد: از دست دادن شانس گل همیشه جزو مشکلات تیم ماست، اما من زمانی که شانس گل ایجاد می‌کنیم و آنها را تبدیل به گل نمی‌کنیم بیشتر از زمانی که اصلاً شانس ایجاد نمی‌کنیم دوست دارم. ما در هر تمرین روی ضربات دروازه کار می‌کنیم، اما برطرف کردن مشکل گلزنی پروسه درازمدت است و نمی‌شود در کوتاه‌مدت آن را حل کرد.

آگهی رایگان در سایت زورناچی
این مطلب را به اشتراک بگذارید:

متن دیدگاه