تیگو ۷ توسط مدیران خودرو به صورت رسمی رونمایی شد

0 

ساعاتی پیش در هتل اسپیناس پالاس تهران، جدیدترین عضو سبد محصولات مدیران خودرو به عنوان شریک تجاری گروه خودروسازی چری، رونمایی شد. در این مراسم که با حضور خبرنگاران و فعالان حوزه خودرو برگزار شد؛ شاسی بلند جدید چری با نام تیگو ۷ به همراه قیمت و شرایط فروش آن توسط ژو، مدیرعامل مدیران خودرو معرفی شد.

بنا به گفته ژو ، تیگو ۷ در دو نسخه به بازار خودروی ایران وارد می‌شود. قیمت کاملترین نسخه این خودرو ۱۲۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و در نسخه نیمه فول با قیمت ۱۱۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، از فردا یکشنبه مورخ ۸ مرداد ۹۶ به صورت نقدی قابل سفارش خواهد بود.

در این مراسم ژانگ، معاون بخش بین‌الملل چری با اعلام این مطلب که «تیگو ۷ پتانسیل تبدیل شدن به انتخاب برتر مشتریان ایرانی را دارد»، به خبرنگاران گفت:

این خودرو موفق به کسب جایزه بهترین طراحی در نمایشگاه خودروی ژنو سال ۲۰۱۲ شده است و با جدیدترین تکنولوژی‌های روز، پا به ایران خواهد گذاشت.

tiggo 7

تیگو ۷ نخستین بار ، بهمن ماه گذشته و طی نمایشگاه خودرو تهران معرفی شد. این خودرو در دو نسخه با پیشرانه‌های ۲ و ۱.۵ لیتری از طرف چری عرضه شده است اما نسخه‌ای که توسط مدیران خودرو به کشور وارد شده است؛ مجهز به پیشرانه ۱.۵ لیتری ۴ سیلندر خطی، همراه با سیستم انتقال قوای محرکه دیفرانسیل جلو است. این خودرو دارای ابعاد ۴.۴ متر طول، ۱.۸ متر عرض و ۱.۶ متر ارتفاع بوده که با فاصله بین دو محور ۲.۶ متری، وزنی معادل ۱۴۴۰ کیلوگرم را دارا است.

مقاله‌ی مرتبط:

    • تست جاده‌ای چری تیگو ۷ در هفت شهر ایران

جعبه دنده استفاده شده در این خودرو از نوع DCT یا «۶ سرعته دو کلاچه» بوده و سیستم‌های ترمز آن در چرخ‌های جلو از نوع دیسکی خنک شونده و در چرخ‌های عقب از نوع دیسکی ساده خواهد بود. در بخش سیستم تعلیق، تیگو ۷ از دو نوع مستقل مک‌فرسون با فنر پیچشی و میله نگه‌دارنده و ضد لغزش در قسمت جلو و نوع کشنده چندگانه با فنر پیچشی در قسمت عقب، بهره می‌برد. پیشرانه ۱.۵ لیتری توربورشارژ این خودرو که با همکاری شرکت AVL اتریش طراحی شده است، قادر خواهد بود در بالاترین سطح عملکرد خود، ۱۴۷ اسب بخار توان و ۲۱۰ نیوتون متر گشتاور را ایجاد کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

متن دیدگاه