اوان بلس، رندر جدیدی از آیفون ۸ منتشر کرد

0 

ایوان بلس، فاش‌کننده‌ی معروف دنیای توئیتر که وی‌ را با نام @evleakes نیز می‎شناسیم، رندر جدیدی را از گوشی پرچم‎دار آیفون ۸ اپل منتشر کرده است. با این‌حال، تصویر فاش شده، رندر رسمی نیست که توسط شرکت اپل منتشر شده باشد؛ رندر به‌دست آمده مربوط به یک کیس برای پرچم‎دار جدید شرکت اپل است که طراحی بدون حاشیه آیفون ۸ را تأیید می‏‌کند.

مقاله‌های مرتبط:

    • هر آنچه در مورد آیفون ۸ می‌دانیم (قسمت اول)
    • هر آنچه درباره آیفون ۸ می‌دانیم (بخش دوم)
    • آیفون ۸ و هر آنچه در مورد آن می‌دانیم (قسمت پایانی)

کیس آیفون ۸ که در این رندر دیده می‌شود، توسط UAG (مخفف Urban Armor Gear) طراحی شده است. به‏‌نظر می‌رسد رندر منتشر شده، صحت داشته باشد و نام سازنده نیز با بررسی دقیق‌تر کیس در فروشگاه آمازون به‎دست آمده است؛ زیرا کیس فاش شده برای آیفون ۸، پیش‌تر برای گوشی‌های دیگر اپل مانند آیفون ۷ پلاس و آیفون ۶ اس پلاس نیز توسط UAG طراحی شده بود. هم‌چنین، شرکت سازنده، کیس مشابهی را برای گوشی‎های پرچم‎دار گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس سامسونگ عرضه کرده است.

کیس آیفون 8

رندر تازه منتشر شده، جزئیاتی را پیرامون آیفون ۸ تأیید می‏‌کند. همان‌‏طور که گفته شد، پرچم‎دار جدید اپل به نمایشگر بدون حاشیه مجهز خواهد بود. تنها در لبه‌ی بالای نمایشگر، حاشیه کمی وجود دارد که برای جای‌گیری بلندگوی مخاطب، سنسورهای دوربین و سنسورهای دیگر مانند حسگر سنجش نور محیط یا لیزر سه‌بعدی درنظر گرفته شده است.

از آنجایی‌که این شایعات به صورت رسمی تأیید نشده است، باید به رندر تازه فاش شده از آیفون ۸ با دیده شک و تردید نگریست. به هرحال، اگر رندر به‏‌دست آمده از آیفون ۸ اپل صحت داشته باشد؛ به‌‏نظر می‎رسد که پرچم‏دار جدید اپل برخلاف قیمت زیادی که احتمالاً برای آن درنظر گرفته می‏‌شود، یکی از جذاب‌ترین گوشی‌‏های امسال خواهد بود.

برای مطالعه‌ی تمام مقالات مرتبط با آیفون ۸ به این صفحه مراجعه کنید.
این مطلب را به اشتراک بگذارید:

متن دیدگاه