قیمت نهائی پژو ۲۰۰۸ اعلام شد

0  7   

گروه صنعتی ایران خودرو با ارسال دعوتنامه برای افرادی که موفق به ثبت‌نام خودروی پژو ۲۰۰۸ در طرح پیش فروش این خودرو با موعد تحویل شهریور ماه شده‌اند، قیمت جدیدی را برای این محصول پسابرحامی اعلام کرد.

ایران خودرو در دعوت‌نامه‌های خود به مشتریان قیمت نهایی و قطعی این خودرو برای تحویل شهریورماه را ۱۰۳ میلیون و ۹۹۴ هزار تومان لحاظ کرده است. همچنین ایران خودرو برای خریداران این مرحله، ۵ میلیون تومان تخفیف در نظر گرفته است. بدین ترتیب با احتساب سود مشارکت ۱۵ درصدی که به پیش پرداخت ۶۰ میلیونی این خودرو تعلق خواهد گرفت و تخفیفی که ایران خودرو به خریداران مرحله اول اختصاص داده است؛ قیمت تمام شده خودروی پژو ۲۰۰۸ برای خریداران مرحله اول حدود ۹۷ میلیون تومان خواهد بود.

پژو 2008 / peugeot 2008

مقاله‌های مرتبط:

    • شورای رقابت اعلام کرد: آزاد سازی قیمت پژو ۲۰۰۸ و افزایش قیمت خودروهای داخلی

پیش از این هاشم یکه‌زارع، مدیرعامل ایران خودرو اعلام کرده بود که در صورت ثبات قیمت ارز و عوامل مؤثر بر قیمت خودرو، قیمت نهایی پژو ۲۰۰۸ معادل ۹۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان خواهد بود. انتظار می‌رود این خودروی جنجالی پس از ورود به بازار با اختلاف ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومانی به فروش رسد و همین امر نیز منجر به افزایش قیمت این کراس اوور جنجالی بازار خودروی ایران برای خریداران مراحل بعد خواهد شد.
باید منتظر ماند و دید دعوت‌نامه‌های ارسالی برای خریداران این خودرو با موعد تحویل ماه‌های پاییز و زمستان نیز با همین قیمت نهایی ارسال خواهد شد و یا ایران خودرو به تدریج قیمت آن را افزایش داده و به قیمت ۱۱۵ میلیون تومانی که میرآخورلو، معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت از تولید‌کننده و مصرف‌کننده پیش از آغاز شروع طرح پیش فروش پژو ۲۰۰۸ توسط ایران خودرو اعلام کرده بود؛ خواهد رساند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

متن دیدگاه