تغییر در بلیت فروشی بازی های پرسپولیس

0  0   

به گزارش جام جم آنلاین، عباس اسماعیل بیگی مدیر کانون هواداران پرسپولیس به خبرنگار ما گفت: تعدادی از هواداران طبق روال گذشته از سایت قبلی بلیت خریداری کرده اند که مشکلی ندارد ولی خود باشگاه برای هواداران تمامی زمینه را فراهم کرده است داربست ها نصب شده و به تعداد بلیت چاپ شده و قرار است از ساعت ۱۵ بلیت فروشی آغاز شود از این به بعد نیز بلیت فروشی توسط باشگاه انجام خواهد شود.

وی همچنین از فدراسیون و سازمان لیگ نیز که دراین زمینه باشگاه را همراهی کردند تشکر کرد و گفت: مبلغ مربوط به بلیت حق باشگاه است که متاسفانه فصل قبل مبلغ کمی به باشگاه پرسپولیس رسید.

وی همچنین در مورد مهلت کم ثبت نام تورهای هواداری برای بازی الهلال گفت : به دلیل مشکل صدور روادید مجبور شدیم کار ثبت نام تور را تا دیروز نهایی کنیم که برای بازی بعدی با توجه به مشخص شدن کشور میزبان در مورد تورها اطلاع رسانی خواهیم کرد. در بازی بعدی با الهلال بعد از مشخص شدن محل میزبانی پرسپولیس با توجه به تجربه چند بازی گذشته قول خواهیم داد که یکی از بزرگترین کارناوال های هواداری را به صورت پرواز چارتر از تهران برگزار کنیم.

در مورد میزبان بازی با الهلال نیز وی افزود: کارگروهی از طرف باشگاه در حال مذاکره با تیم الهلال و همچنین فدراسیون امارات است تا بتواند این بازی را در دوبی برگزار کند.

محمد بیک: جام جم آنلاین

آگهی رایگان در سایت زورناچی
این مطلب را به اشتراک بگذارید:

متن دیدگاه