رد رشوه ۱۱٫۵ میلیون تومانی قاچاقچیان توسط ماموران

0 

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، سرهنگ سید جعفر حسینی گفت: ماموران پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر، در پی اطلاع از فروش مواد مخدر توسط یکی از خرده فروشان مواد مخدر در اتوبان آزادگان، دستگیری متهم را در دستور کار قرار دادند.

وی با بیان اینکه با اقدامات صورت گرفته متهم دستگیر و در بازرسی از خودروی وی، ۲۷ گرم مواد مخدر کشف شد، افزود: متهم برای رهایی از قانون هنگام دستگیری پیشنهاد رشوه به ماموران داده و توسط یکی از بستگان نزدیک وی، مبلغ ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نایلون قهوه ای رنگ تحویل ماموران پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت می دهد.

سرهنگ حسینی با اشاره به هماهنگی ماموران پایگاه پنجم با سلسله مراتب فرماندهی، عنوان داشت: وجه مذکور صورتجلسه و به همراه مواد مکشوفه، متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند

رد رشوه بیست و پنج میلیونی پلیس تهران

وی همچنین به پرونده دیگری اشاره کرد که طی آن قاچاقچیان اقدام به پیشنهاد رشوه ۲۵ میلیونی کرده بودند، اظهار کرد: با هماهنگی مقام قضایی، ماموران پایگاه چهارم پلیس مبارزه با مواد مخدر، فردی مشکوک به فروش مواد مخدر را دستگیر و در بازرسی انجام شده از وی مقدار ۹۰ گرم تریاک و ۳۰ گرم شیره تریاک با لفافه و بسته بندی شده را کشف می کنند. متهم برای رهایی از قانون، هنگام دستگیری مبلغ دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به عنوان رشوه به ماموران پیشنهاد و برادر وی، مبلغ موصوف را، تحویل ماموران پایگاه چهارم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت می دهد.

سرهنگ حسینی با اشاره به هماهنگی ماموران پایگاه چهارم با سلسله مراتب فرماندهی، عنوان داشت: وجه مذکور صورتجلسه و به همراه مواد مکشوفه، متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند.

آگهی رایگان در سایت زورناچی
این مطلب را به اشتراک بگذارید:

متن دیدگاه