قرارگاه رسانه‌ای اربعین در ۴ نقطه مرزی

0  0   

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی معاونت امور استان‌ها، با افتتاح این قرارگاه، گروه‌های رسانه‌ای در مرزهای شلمچه، چزابه، مهران و خسروی، رسما کار پوشش حماسه اربعین حسینی را آغاز کردند.

معاون امور استان‌های صدا و سیما، هدف از تشکیل این قرارگاه را اطلاع‌رسانی لحظه به لحظه از رویداد عظیم اربعین حسینی و مستندسازی عزیمت زائران در مسیرهای منتهی به کربلای معلی، بیان فعالیت‌ها و انعکاس مشکلات زائران عنوان کرد. به گفته دکتر علی دارابی، گروه‌های برنامه‌ساز از هم‌اکنون تا یک هفته پس از اربعین، همایش بزرگ پیاده‌روی اربعین را به شبکه‌های سراسری و بین‌المللی منعکس و مردم را با این حرکت ماندگار همراه می‌کنند. او از آمادگی بخش‌های مختلف صدا، سیما و خبر در مراکز صدا و سیمای آبادان، خوزستان، ایلام و کرمانشاه برای برقراری ارتباط‌های زنده و انعکاس حال و هوای این همایش بزرگ به دنیا خبر داد.

معاون امور استان‌های صدا و سیما در نشست با اعضای قرارگاه رسانه‌ای اربعین به تهیه و تولید دو مستند فاخر ۷۵ دقیقه ای، محصول ۲۴۰۰ ساعت فیلمبرداری در ایران و عراق اشاره کرد و گفت: ۳۳ مستند دیگر نیز با موضوع اربعین سالار شهیدان، تولید مراکز ۳۳ گانه صدا و سیما پیشکش دلدادگان امام حسین(ع) و رونمایی خواهد شد.

معاون امور استان‌های صدا و سیما همچنین با حضور در میعادگاه شلمچه به شهدای آرمیده در این خاک مقدس ادای احترام کرد. دارابی از بزرگ‌ترین و مجهزترین موکب پذیرایی از هموطنان زائر اربعین در مرز شلمچه بازدید و از خادمان موکب‌ها نیز قدردانی کرد.

آگهی رایگان در سایت زورناچی
این مطلب را به اشتراک بگذارید:

متن دیدگاه