انهدام باند سارقان کابل برق در شرق تهران

0 

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سرهنگ رضا بستو گفت: در پی سریالی شدن سرقت کابل برق در محدوده تهرانپارس، در مهر ماه سال جاری ماموران کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس، دستگیری سارق یا سارقان را در دستور کار قرار دادند.

وی با اشاره به انجام تحقیقات میدانی و پایش اطلاعاتی، افزود: مشخصات سر کرده باند سارقان و مخفیگاه آنان شناسایی و مشخص شد که فردی ۳۲ ساله که از سارقان حرفه ای است با تشکیل باندی اقدام به سرقت های سریالی کابل برق با همکاری دیگر همدستش می کند.

سرهنگ بستو با بیان هماهنگی با مقام قضایی و اعزام تیمی از ماموران به مخفیگاه متهم، تصریح کرد: همدست متهم در داخل یک دستگاه خودروی سواری مشاهده و در یک عملیات ضربتی دستگیر شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: سارق اصلی در عملیات دیگری در حوالی شرق تهران، دستگیر و متهمان به کلانتری برای انجام تحقیقات منتقل شدند.

وی گفت: متهمان در بازجویی صورت گرفته ضمن پذیرش بزه انتسابی اقرار کردند که مدت یک ماه است در محدوده تهرانپارس اقدام به سرقت کابل برق می کنند و کابل های سرقتی را تحویل همدست دیگرشان برای نگهداری می دادند و هر چند روز یک بار به یک ضایعاتی در همان حوالی می فروختند.

سرهنگ بستو در پایان با اشاره به اقرار متهمان به ۸۰ فقره سرقت، خاطرنشان کرد: متهمان برای سیر مراحل قانونی، تحویل پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ شدند.

آگهی رایگان در سایت زورناچی
این مطلب را به اشتراک بگذارید:

متن دیدگاه