مایکروسافت شایعات در خصوص تاخیر در عرضه ایکس‌باکس وان X را رد کرد + عکس

0  0   

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از آی تی رسان، فیل اسپنسر، مسئول مستقیم ایکس‌باکس، با انتشار توییتی خیال کاربران را از این بابت راحت کرده است. صحبت‌های اسپنسر را می‌توان مبنی بر آن دانست که کنسول پرقدرت مایکروسافت طبق برنامه‌ریزی‌های قبلی و در تاریخ ۷ نوامبر عرضه خواهد شد. البته نباید غافل از این نکته شد که گزارش‌هایی در خصوص کمبود این محصول در هفته‌های اول عرضه منتشر شده است.

«نه. نقل و انتقال دستگاه به خوبی در حال انجام است.»

گزارش‌ها در خصوص کمبود ایکس‌باکس وان X در بازار، مبنی بر صحبت‌های Harvey Eagle، مسئول ایکس‌باکس در انگلستان است که در مصاحبه با GamesIndustry.biz عنوان کرده بود:

من نمی‌توانم تضمین کنم که عرضه در هفته اول به صورتی باشد که افراد به راحتی وارد فروشگاه شوند و دستگاه را تهیه و خارج شوند. تقاضا واقعا بالاست. من توصیه می‌کنم اگر کسی قصد خرید این کنسول را دارد، زودتر دست به کار شود.

با این‌حال ایگل اطمینان خاطر داده که مایکروسافت کار تحویل بسته‌های جدید این کنسول را به فروشگاه‌های عرضه کننده به‌صورت هفتگی ادامه خواهد داد. پس اگر در هفته‌های ابتدایی عرضه نیز نتوانستید این کنسول را تهیه کنید، مطمئنا در هفته‌های بعد قادر به این کار خواهید بود.

آگهی رایگان در سایت زورناچی
این مطلب را به اشتراک بگذارید:

متن دیدگاه