حاشیه‌های قبل از قرعه‌کشی جام جهانی روسیه +عکس

0 

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در کاخ کرملین مسکو برگزار خواهد شد و ۳۲ تیم حاضر حریفان خود را خواهند شناخت.

اسطوره فوتبال انگلستان و یکی از مجریان قرعه‌کشی جام جهانی معتقد است در این دوره جام جهانی، فرانسه ترکیب خوبی برای قهرمانی دارد. البته برزیل، اسپانیا و آلمان دیگر تیم‌های مدعی از نظر لینه کر هستند.

مصاحبه اخیر کارلوس کی‌روش مبنی بر احتمال پایان دوران مربیگری بعد از جام جهانی روسیه بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های پرتغالی داشته است و رسانه‌های معتبر این کشور بازتاب گسترده‌ای از مصاحبه سرمربی تیم ملی ایران داشتند.

هوای سرد و بارانی در محل قرعه کشی جام جهانی

لورن بلان کاپیتان پیشین تیم ملی فرانسه و سرمربی پیشین پاری سن ژرمن معتقد است روسیه قابلیت شگفتی‌سازی در جام جهانی را دارد و می تواند حتی تا نیمه نهایی جام جهانی نیز راه یابد.

دیگو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین به دلیل بیماری در مراسم قرعه کشی جام جهانی شرکت نمی کند و غایب است.

یک روزنامه انگلیسی در مقاله‌ای به حضور کارلوس کی‌روش در ایران و ۶ سال حضورش در ایران اشاره کرده است و از این مربی به عنوان موفق ترین مربی حال حاضر در فوتبال آسیا یاد کرده است.

نشریه معتبر فورفورتو در گزارشی ضمن معرفی ۱۰ پدیده احتمالی جام جهانی از علیرضا جهانبخش به عنوان یکی از این بازیکنان یاد کرد.

کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران به تمجید از عملکرد پرو در انتخابی جام جهانی پرداخته است و به قوانین فیفا برای تیم های حاضر در جام جهانی هم پرداخته است.

نیمار ستاره تیم ملی برزیل می گوید به دنبال قهرمانی در جام جهانی است و می خواهد این بار با برزیل در روسیه قهرمانی در جام جهانی را تجربه کند.

نشریه فورفورتو در گزارشی به آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال ایران پرداخته و به حضور سامان قدوس در ایران و درخشش سردار آزمون اشاره کرده است.

سرمربی تیم فوتبال آرژانتین معتقد است هم‌گروهی با ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ یک قرعه آسان است.

نمایی از محل برگزاری قرعه کشی جام جهانی روسیه

یک سایت برزیلی به مقایسه جالب بین سردار آزمون و نیمار پرداخته است و عملکرد آزمون را بهتر توصیف کرد.

بازیکن سابق تیم ملی فرانسه به تمجید از تیم ملی ایران پرداخت و توصیه‌ای برای موفقیت ایران در جام جهانی داشت.

در حالی که به زمان شروع مراسم نزدیک می شویم، مهمانان در حال ورود به کاخ کرملین هستند تا در این مراسم شرکت کنند.

آمادگی قبل از قرعه کشی جام جهانی

آگهی رایگان در سایت زورناچی
این مطلب را به اشتراک بگذارید:

متن دیدگاه