عجیب ترین مدرسه های دنیا

0 

بیشتر مدرسه ها در دنیا شبیه هم هستند. کلا سها ها، درس ها، سرویس مدرسه و… اما مواردی هم وجود دارد که بسیار متفاوت تر از مدرسه های معمولی هستند. وب گردی شما را با این مدرسه های عجیب در دنیا آشنا می کند.

مدرسه San Antonio Zoo در ایالات متحده

هدف مدرسه این است که به دانش آموزانش حفاظت از طبیعت، مهارت های حرکتی و آمادگی برای تعلیم ریاضی و ادبیات در مدرسه را بیاموزد. بچه های مدرسه حدود نیم ساعت در روز به باغ وحش می روند تا با حیوانات آشنایی بیشتری پیدا کنند.

مدرسه River Plate در بوینس آیرس

عجیب ترین مدرسه های دنیا

در بوینس آیرس آرژانتین مدرسه در استادیوم فوتبال کشور وجود دارد که کلاس ها در طول بازی برگزار می شود و دانش آموزان می توانند بازی را از پنجره تماشا کنند. چطور می توان وسط استادیوم به درس متمرکز شد؟

مدرسه روستای Atule’er در چین

عجیب ترین مدرسه های دنیا

در این روستا بچه ها باید برای آموزش تلاش کنند. آن ها برای رفتن به مدرسه از نردبان ها و صخره ها به مدت ۹۰ دقیقه بالا می روند. به دلیل سختی مسیر مدرسه پانسیون ساختند تا بچه ها تنها دو بار در سال مجبور باشند که به خانه هایشان بروند.

مهد کودک جنگلی

عجیب ترین مدرسه های دنیا

در این مهد بچه ها به جای این که در کلاس های کسل کننده بنشینند در فضای طبیعت بازی می کنند و یاد می گیرند. البته در کنار آن هنر و ریاضی هم یاد می گیرند.

مدرسه Gulu Elementary در چین

عجیب ترین مدرسه های دنیا

این مدرسه دوردست ترین مدرسه دنیاست که در ایالت سیچوان قرار دارد. مسیر رفت به این مدرسه حدود ۵ ساعت طول می کشد.

دانشگاه خدمات مراسم تشییع جنازه Gupton-Jones در آتلانتا

عجیب ترین مدرسه های دنیا

این مدرسه برای کسانی است که تصمیم دارند در زمینه خدمات تشییع جنازه آموزش ببینند. در این مدرسه از مهارت های عملی تا رفتارهای اخلاقی برای تسکین بازمانده ها آموزش داده می شود.

مدرسه Orestad Gymnasium در دانمارک

عجیب ترین مدرسه های دنیا

همه ما به اتاق های جداگانه کلاس عادت کرده ایم اما تمام ساختمان این مدرسه یک کلاس است. در این مدرسه رسانه گرا همه چیز طوری طراحی شده است که به دانش آموزان افکار انعطاف پذیر بیاموزد و فضایی آرام بخش برای یادگیری فراهم کند.

مدرسه جذب مار در هندوستان

عجیب ترین مدرسه های دنیا

بچه های هندوستانی از ۲ سالگی جذب مار را آموزش می بینند. به دخترها مراقبت از مارها آموزش داده می شود و به پسرها جذب مار.

پل های گوندولا در نپال

عجیب ترین مدرسه های دنیا

عبور از رودخانه های نپال زمان بالا رفتن جزر و مد غیرممکن می شود به همین دلیل دانش آموزان برای رفتن به مدرسه مجبور هستند با طناب از روی پل رد شوند. کسانی که نمی خواهند بدون هیچ آموزشی خانه نشین و بی سواد باشند باید خطر مرگ و آسیب این نوع پل ها را به جان بخرند.

نوشته عجیب ترین مدرسه های دنیا اولین بار در وب گردی پدیدار شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

متن دیدگاه