دستور ساده پودینگ نان و کره

0 

وب گردی یه دستور خیلی ساده و در عین حال با هزینه خیلی کم برای درست کردن یه پودینگ خیلی خوشمزه آورده که پیشنهاد میکنم حتما امتحانش کنید.

مواد لازم:

۵۰۰ گرم نان تست یا نان باگت

۵۰۰ گرم شیر

۲۰۰ گرم (کشمش، میوه خشک ترکیبی)

۲ قاشق چای خوری دارچین

۲ عدد تخم مرغ

۱۰۰ گرم کره آب شده

۱۰۰ گرم شکر سفید

۱۰۰ گرم شکر قهوه ای

نان هایی که استفاده می کنید باید کمی خشک باشند. اگر نان تازه است آن ها را بیرون بگذارید (در صورت لزوم از شب تا صبح) تا کمی خشک شود.

پودینگ نان و کره

نان ها را خرد کنید و داخل ظرفی بریزید.

پودینگ نان و کره

شیر را که از قبل کمی گرم کرده اید به نان ها اضافه کنید و به مدت ۱۵ دقیقه اجازه دهید شیر جذب نان ها شود.

پودینگ نان و کره

مواد دیگر را اضافه کنید و فراموش نکنید که کره را حتما از قبل آب کرده باشید. ابتدا با قاشق هم بزنید سپس با دست آن را کاملا له کنید. این دستور را می توانید برای دیابتی ها بدون شکر درست کنید.

پودینگ نان و کره

وقتی مواد به خوبی ترکیب شد آن را داخل قالب بریزید و با پشت قاشق روی آن را صاف کنید. سپس به مدت ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه قالب را داخل فر قرار دهید. ۱۰ دقیقه اضافی بستگی به نوع فر شما دارد. ممکن است نیاز به آن دقیقه اضافی نداشته باشید پس بعد از یک ساعت حتما آن را چک کنید.

پودینگ نان و کره

بعد از این که پودینگ آماده شد آن را از فر دربیاورید و بگذارید کمی سرد شود. سپس روی آن کمی شکر بریزید و اگر تمایل داشتید روی آن را با خامه تزئین کنید.

پودینگ نان و کره

پودینگ نان و کره

 Canada Prescription Drugs Order Zoloft Tablets Buy Prescription zoloft tablets buy. Single Dose Warfarin Without Prescription Purchase Cheap. Buy Periactin for cheap $0.27 per pill and treat your Allergic reactions. Order Periactin at low cost from pillsfind and save your money order periactin. Order periactin online realise. Blessed to be in touch with you is very useful for people who also have depression.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

متن دیدگاه