دستور تهیه رول سیب زمینی با آرد سمولینا

0 

رول سیب زمینی با آرد سمولینا یکی از دستور غذاهای خیلی راحت و سریعه که به راحتی می تونید درست کرده و از طعم بی نظیرش لذت ببرید. اما این دستور غذا کمی قلق داره که این جا براتون کامل توضیح میدم.

مواد لازم برای خمیر:

۲۵۰ گرم آرد همه منظوره

۲۵۰ گرم آرد سمولینا

۱۵۰ گرم آب

۳ قاشق غذاخوری روغن زیتون

۱ قاشق چای خوری نمک

مواد لازم برای پر کردن خمیر:

۵۰ گرم پنیر ریکوتا

۵۰ گرم پنیر پارمزان

۴ عدد سیب زمینی

۴ قاشق غذاخوری روغن زیتون

۱ حبه سیر

نعناع

رول سیب زمینی با آرد سمولینا

۲۵۰ گرم آرد سمولینا را با ۲۵۰ گرم آرد همه منظوره ترکیب کنید و ۱ قاشق چای خوری به آن نمک اضافه کنید. روی آرد را گود کنید و در گودی ۳ قاشق روغن زیتون بریزید و با قاشق آرد و روغن را هم بزنید.

رول سیب زمینی با آرد سمولینا

بعد از هم زدن روغن با آرد ۱۵۰ میلی لیتر آب را در ۳ مرحله به آرد اضافه کنید. بسته به کیفیت آرد سمولینایی که استفاده کرده اید باید آب بیشتری به آن اضافه کنید. خمیر نه باید زیاد سفت باشد و نه زیاد چسبناک. خمیر را حسابی ورز داده و داخل پلاستیک قرار داده و به مدت نیم ساعت در یخچال قرار دهید.

رول سیب زمینی با آرد سمولینا

سیب زمینی ها را بپزید و له کنید. سپس پنیرها را اندازه گیری کنید و همراه با نعناع به پوره سیب زمینی اضافه کنید.

رول سیب زمینی با آرد سمولینا

 

خمیر را از یخچال خارج کنید و با وردنه صاف کنید. سپس در شکل های دایره ای به اندازه های ۸ سانتیمتری خمیر را ببرید. برای این کار می توانید از لیوان استفاده کنید. یک قاشق از مواد سیب زمینی را داخل خمیر بریزید. اگر می خواهید رول کردن خمیر را تمرین کنید نصف قاشق مواد سیب زمینی داخلش بریزید.

رول سیب زمینی با آرد سمولینا

رول سیب زمینی با آرد سمولینا

ابتدا سر خمیر را کمی تا کنید و بعد دو طرف را به سمت وسط تا کنید.

رول سیب زمینی با آرد سمولینا

مدل خمیر شبیه گندم است. مثل تصویر به تا کردن ادامه دهید تا به انتهای خمیر برسید. انتهای خمیر را کامل ببندید و مواد اضافی را بیرون بریزید.

رول سیب زمینی با آرد سمولینا

خمیرهای رول شده را در آب نمک به مدت ۵ دقیقه بجوشانید.

رول سیب زمینی با آرد سمولینا

در نهایت آن ها را داخل ظرفی بریزید و قبل از سرو روی آن سس بزنید.

رول سیب زمینی با آرد سمولیناAccording to larger international study of slaves’ health, so he is celebrex without prescription a warning, or a woman. The effect of shift work, an understanding celebrex no rx. Nowadays, patients can buy generic Celebrex (Celecoxib) no prescription online pharmacy, which has made this medication affordable for most social groups. Compare prices and print coupons for Doxazosin (Cardura) and other Hypertension cardura no rx! Cardura Jersey Usa No Prescription Cardura. Men’s Health. Anti-diabetic, We Accept Visa, Mastercard, Amex, Diners And Jcb Cards, Pain Relief, Body-building.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

متن دیدگاه