مکان هایی که جاذبه در آن ها معنایی ندارد

0 

طبق قانون جهانی جاذبه دو جسم یکدیگر را جذب می کنند و همین نیروست که ما انسان ها را روی کره زمین بند کرده است. اما مکان هایی در کره زمین وجود دارند که قانون جاذبه در آن ها هیچ معنایی ندارد. با وب گردی همراه باشید تا این مکان های اسرارآمیز را بشناسید.

مکان اسرارآمیز سنت ایگنیس، میشیگان

مکان های بدون جاذبه

طبق گفته های دیگران داستان کشف این منطقه به این صورت است که چندین نقشه بردار در سال ۱۹۵۰ به کاوش در این منطقه می پرداختند و زمانی که به این نقطه رسیدند هیچ کدام از تجهیزات آن ها درست کار نکرد. بعد از کمی تحقیق و آزمایش کشف کردند که این مشکل فقط در دایره ای به قطر ۹۰ متر وجود دارد. در این منطقه اسرارآمیز همه چیز به سمت بالا می رود و می توان روی دیوار تعادل داشت.

مکان اسرارآمیز سانتا کروز، کالیفرنیا

مکان های بدون جاذبه

این مکان در جنگل های اطراف ساتاکروز واقع شده است و منطقه ای به قطر ۴۵ متر است. به نظر می رسد مردم در این منطقه به شکل اریب راه می روند و همه چیز به سمت بالا گرایش پیدا می کند. بسیاری از مردم بارها و بارها به این مکان اسرارآمیز می آیند تا این احساسات عجیب و معماگونه را دوباره تجربه کنند. شاید تصور کنید این ها فقط توهم نوری هستند اما اشتباه نکنید تمام این اتفاقات واقعی هستند.

سد هوور، نوادا، ایالات متحده آمریکا

A post shared by Leslie Hutchings (@leslieh138) on

اگر برای یک بار هم به سد هوور نوادا رفتید حتما این کار را انجام دهید. یک بطری آب را در سد خالی کنید. متوجه می شوید که آب به سمت سد نمی ریزد بلکه برعکس به سمت بالا می رود. این اتفاق به دلیل جریان قوی هوای رو به بالا می افتد. به همین دلیل باد آب را به سمت بالا گرایش می دهد.

تپه مغناطیسی، له لاداخ، هندوستان

مکان های بدون جاذبه

این تپه که در بزرگراه له کارگیل بالتیک هندوستان قرار دارد قدرت مغناطیسی قوی دارد که اتومبیل ها را به سمت خود می کشاند. به طوری که هواپیماها با نزدیک شدن به این مکان ارتفاع خود را بیشتر می کنند. بعضی ها به قدرت اسرارآمیز این منطقه اعتقاد دارند اما بعضی دیگر اعتقاد دارند که این اتفاق فقط یک توهم نوری است که در اثر ساختار منطقه و تپه های اطراف به نظر می رسد جاده ها به سمت بالا می روند. مکان های مشابه این منطقه در کشورهایی چون کانادا، آمریکا، استرالیا و چند منطقه دیگر نیز وجود دارد.

آبشار جزایر فاروئه

مکان های بدون جاذبه

آیا تا به حال آبشاری که به سمت بالا جریان داشته باشد را تصور کرده اید؟ چنین آبشاری در واقعیت هم وجود دارد. این آبشار در اقیانوس اطلس بین اسکاتلند و ایسلند واقع شده است. آبشارهای زیادی در دنیا به این شکل وجود دارند که قدرت بالای وزش باد جریان آن ها را به سمت بالا می کشاند.

A post shared by 1978 هدى عبدالکریم الغیلان (@huda_alghelan) on

اگر مکان های دیگری هم به این شکل در دنیا وجود دارد که می شناسید در قسمت دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

متن دیدگاه