آدم های عجیب اما واقعی

0 

ما در دنیای عجیبی زندگی می کنیم و در آن با انسان ها و چیزهای عجیبی مواجه می شویم که به واقعی بودن آن ها شک می کنیم. وب گردی شما را با تعدادی از این اعجوبه ها آشنا می کند.

درازترین زبان دنیا متعلق به این مرد است

نام نیک استوبرل صاحب درازترین زبان دنیا (۱٫۱۰ سانتیمتر) از ایالات متحده در مجله گینس ثبت شده است.

زن تک شاخ

عجیب ترین آدم ها

آیا شما هم روی صورت تان خال گوشتی دارید؟ پس بسیار مراقب باشید چون مشکل این زن چینی لیانگ زیژن نیز از یک خال گوشتی شروع شد. و کم کم تبدیل به یک شاخ ۱۲٫۷ سانتیمتری شده است. پزشکان درمان دائمی برای آن پیدا نکرده اند و علتش را نوعی تومور پوست می دانند که با شیمی درمانی، جراحی و پرتودرمانی معالجه می شود.

دختری که تمام بدنش را با تتو پوشانده است

عجیب ترین آدم ها

جولیا گنوس معروف به دختر مصور ۹۵ درصد از بدنش را با تتو پوشانده است. او در اواسط ۳۰ سالگی مبتلا به بیماری پورفیری شد و در اثر بیماری تاول هایی روی بدنش ظاهر شد. جولیا برای پنهان کردن تاول ها به تتو پناه برد و کم کم به این کار علاقمند شد. او در سال ۲۰۱۶ از دنیا رفت اما نامش در مجله گینس ثبت شده است.

به دهان گنده ترین مرد دنیا سلام کنید

عجیب ترین آدم ها

شاید فکر کنید این عکس فتوشاپی است اما واقعیت دارد. فرانسیسکو دومینگو می تواند دهانش را به عرض ۱۷٫۵ سانتیمتر باز کند و یک قوطی نوشابه را به راحتی در دهانش قرار دهد. نام این مرد در مجله گینس ثبت شده است.

دختری با دید اشعه ایکس

عجیب ترین آدم ها

ناتالیا دمکینا دختر روسی ادعا دارد که دید اشعه ایکس دارد. او می تواند اعضا و بافت های بدن انسان را با چشم هایش ببیند. ناتالیا از ۱۰ سالگی متوجه این توانایی خود شده است و هم اکنون در مرکز نارسایی های خاص ناتالیا دمکینا مشغول به فعالیت است.

پشمالوترین انسان دنیا

عجیب ترین آدم ها

این مرد پشمالوترین انسان روی زمین است و هیچ مشکلی با این موضوع ندارد. یو ژنهوآن خواننده راک یکی دیگر از رکوردداران مجله گینس است و اخیرا دو رقیب مکزیکی ادعا کرده اند که موهای بدنشان بیشتر از اوست.

این مرد می تواند دست هایش را در روغن داغ فرو کند

عجیب ترین آدم ها

حتی فکر این که یک قطره روغن داغ روی دست بریزد عذاب آور است اما رام بابو از هندوستان به راحتی می تواند بدون احساس هیچ دردی دستش را در روغن داغ فرو کند. او هنگام درست کردن غذا در روغن داغ فقط از دست هایش استفاده می کند و زمانی به این توانایی خارق العاده خودش پی برد که با مشتری های زیادی رو به رو شده بود و تصمیم گرفت به جای قاشق از دست هایش برای بیرون آوردن غذا از روغن داغ استفاده کرد.

سبیل درازترین مرد دنیا

عجیب ترین آدم ها

رام سینگ سبیل درازترین مرد دنیا از هندوستان با ۴٫۲۹ متر سبیل نام خود را در مجله گینس ثبت کرده است.

کوتاه ترین انسان دنیا

عجیب ترین آدم ها

چاندرا دانگی از نپال از دنیا رفته است اما نام او در مجله گینس به عنوان کوتاه قد ترین انسان دنیا ثبت شده است. چاندرا با ۵۴ سانتیمتر قد و ۱۴ کیلوگرم وزن در سن ۷۵ سالگی از دنیا رفت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

متن دیدگاه