داستان های واقعی از هجوم حشرات

0 

هیشکی دوست نداره با حشرات چندش آوری مثل سوسک و عنکبوت دست و پنجه نرم کنه اما گاهی اوقات علیرغم میلتون مجبورید که باهاشون مواجه بشید و فکری برای از بین بردنشون بکنید. با خوندن این داستان های ترسناک درباره هجوم حشرات دید بهتری نسبت به عنکبوت کوچیکی که گوشه حمام خونتون دیدید پیدا می کنید.

باران عنکبوت در شهر کوچکی در برزیل

تصور کنید یه روز از پنجره بیرون نگاه می کنید و دونه های سفید برف رو می بینید که دارن میبارن. اما وقتی از خونه بیرون میرید متوجه میشید که این دونه ها برف نبودن بلکه عنکبوت های کوچیکی هستن که از آسمون میبارن. شاید باورتون نشه اما این اتفاق توی برزیل افتاده و این عنکبوت ها با وزش باد تندی از سمت جنگل شروع شده که عنکبوت ها رو با خودش به داخل شهر آورده.

هجوم حشرات

موش های عظیم الجثه در منطقه ای فقیرنشین در واشنگتن

در دهه ۶۰ سیاه پوست های ساکن مناطق فقیرنشین در واشنگتن مجبور بودن با موش های عظیم الجثه ای زندگی کنن و این در حالی بود که دولت هیچ اقدامی برای رفع این مشکل نمی کرد. تا این که شخصی به نام جولیوس هابسون دولت رو تهدید کرد در صورتی که هیچ اقدامی نکنه موش های بزرگ رو در مناطق ثروتمند نشین شهر رها خواهد کرد.

هجوم حشرات

حمله عنکبوت ها به خانه ای در سنت لوئیس

زوجی آمریکایی در شهر سنت لوئیس خانه ای را خریداری کردن و پس از مدت کوتاهی متوجه هجوم عنکبوت های بزرگی از دیوارها و سقف خانه شدن. تلاش اون ها برای از بین بردن عنکبوت ها ناموفق بود و سرانجام با ناامیدی خانه را ترک کرده و از فروشنده خانه شکایت کردن.

هجوم حشرات

زنی در سان فرانسیسکو که سال ها به پرورش موش مشغول است

همه آدم ها به سرگرمی نیاز دارن. اما بعضیا سرگرمی هاشون واقعا عجیبه مثل زنی در سان فرانسیسکو که موش های بزرگی رو پرورش میده و بدون علت خاصی اون هارو توی شهر رها میکنه.

هجوم حشرات

جزیره مارهای کشنده

در سواحل برزیل جزیره وجود داره به نام Ilha da Queimada Grande که هیچ انسانی پاشو اونجا نزاشته چون این جزیره محل زندگی مارهای هزاران مار سمی و خطرناکه. به این جزیره، جزیره مار هم میگن.

هجوم حشرات

درخت هایی با میلیون ها عنکبوت در پاکستان

در سال ۲۰۱۰ در پاکستان میلیون ها عنکبوت به درختان هجوم آوردن به طوری که هیچ انسانی نمی تونست به این منطقه بره یا زیر این درختا بایسته چون عنکبوت های ریز و درشت به سمتشون هجوم میاوردن.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

متن دیدگاه