برندگان جوایز اسکار ۲۰۱۸

0 

نودمین دوره برندگان  جوایز اسکار نیز برگزار شد و در این دوره گیلرمو دل تورو برنده بهترین کارگردانی فیلم “شکل آب” گری اولدمن برنده بهترین بازیگر مرد در فیلم “تاریک ترین ساعت” و فرنسس مک دورماند برنده بهترین بازیگر زن در فیلم ” سه بیلبورد خارج از میزوری ابینک” انتخاب شد. جایزه بهترین تصویر به فیلم “شکل آب” تعلق گرفت و برنده بهترین بازیگر مکمل نقش مرد “سم راکول” در فیلم “سه بیلبورد خارج از میزوری ابینگ” انتخاب شد.

در این دوره از جوایز اسکار فیلم “شکل آب” با نامزدی در سیزده شاخه پیشتاز بود. پس از آن فیلم “سه بیلبورد خارج از میزوری ابینگ” در ۹ شاخه و در آخر فیلم “دانکرک” در ۷ شاخه.

نامزدهای بهترین بازیگر مکمل مرد

ویلیام دفو “پروژه فلوریدا”

وودی هارلسون “سه بیلبورد خارج از میزوری ابینگ”

ریچارد جنکینز “شکل آب”

کریستوفر پلومر “همه پول دنیا”

سم راکول “سه بیلبورد خارج از میزوری ابینگ” برنده

نامزدهای بهترین چهره آرایی

برندگان جوایز اسکار 2018

ویکتوریا و عبدل

شگفتی

تاریک ترین ساعت – برنده

نامزدهای بهترین طراحی لباس

برندگان جوایز اسکار 2018

“دیو و دلبر” ژاکلین دوران

“تاریک ترین ساعت” ژاکلین دوران

“شکل آب” لوئیس سکوئیرا

“ویکتوریا و عبدل” کونسولاتا بویل

“ماجرای فانتوم” مارک بریجس – برنده

نامزدهای بهترین مستند

برندگان جوایز اسکار 2018

چهره ها مکان ها

آخزین مرد در حلب

جزیره قدرتمند

آباکوس: به اندازه کافی برای زندانی شدن

ایکاروس – برنده

نامزدهای بهترین تدوین صدا

برندگان جوایز اسکار 2018

بچه راننده

بلید رانر ۲۰۴۹

شکل آب

جنگ ستارگان: آخرین جدای

دانکرک – برنده

نامزدهای بهترین صداگذاری

برندگان جوایز اسکار 2018

بچه راننده

بلید رانر ۲۰۴۹

شکل آب

جنگ ستارگان: آخرین جدای

دانکرک – برنده

نامزدهای بهترین طراحی تولید

برندگان جوایز اسکار 2018

“دیو و دلبر” سارا گرینوود، کیتی اسپنسر

“بلید رانر ۲۰۴۹” دنیز گسنر، الساندرا کوئرزولا

“تاریک ترین ساعت” سارا گرینوود، کیتی اسپنسر

“دانکرک” ناتان گرولی، گری فتیس

“شکل آب” پل دی. آستربری، جفری ای. ملوین – برنده

نامزدهای بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان

برندگان جوایز اسکار 2018

در جسم و روح

توهین

بی عشق

میدان

زن شگفت انگیز – برنده

نامزدهای بهترین بازیگر زن مکمل

برندگان جوایز اسکار 2018

مری جل بلایج “مادباند”

لسلی منویل “ماجرای فانتوم”

لوری میت کالف “لیدی برد”

اوکتاویا اسپنسر “شکل آب”

السون جنی “من تانیا” – برنده

نامزدهای بهترین انیمیشن کوتاه

برندگان جوایز اسکار 2018

گاردن پارتی

لو

اشعار شورشی

فضای منفی

بسکتبال دوست داشتنی – برنده

نامزدهای بهترین انیمیشن بلند

برندگان جوایز اسکار 2018

بچه رئیس

نان آور

فردیناند

وینسنت دوست داشتنی کوکو – برنده

نامزدهای بهترین جلوه های ویژه

برندگان جوایز اسکار 2018

نگهبانان کهکشان ۲

کونگ: جزیره جمجمه

جنگ ستارگان: آخرین جدای

جنگ سیاره میمون ها

بلیدرانر ۲۰۴۹ – برنده

نامزدهای بهترین تدوین

برندگان جوایز اسکار 2018

بچه راننده

من تانیا

شکل آب

سه بیلبورد خارج از میزوری ابینگ

دانکرک – برنده

نامزدهای بهترین مستند کوتاه

ادیت + ادی

قهرمان

مهارت چاقو

توقف خودرو

بهشت ترافیکی در خیابان ۴۰۵ است – برنده

نامزدهای بهترین فیلم کوتاه

برندگان جوایز اسکار 2018

مدرسه ابتدایی دکالب

ساعت ۱۱

خواهرزاده امت

همه ما

کودک صامت – برنده

نامزدهای بهترین فیلمنامه اقتباسی

برندگان جوایز اسکار 2018

هنرمند فاجعه

لوگان

بازی مالی

مادباند

مرا به نامت صدا کن – برنده

نامزدهای بهترین فیلم نامه اصلی

برندگان جوایز اسکار 2018

بیمار بزرگ

لیدی برد

شکل آب

سه بیلبورد خارج از میزوری ابینگ

برو بیرون – برنده

نامزدهای بهترین فیلمبرداری

برندگان جوایز اسکار 2018

تاریک ترین ساعت

مادباند

دانکرک

شکل آب

بلیدرانر ۲۰۴۹ – برنده

نامزدهای بهترین موسیقی متن

برندگان جوایز اسکار 2018

دانکرک

ماجرای فانتوم

جنگ ستارگان: آخرین جدای

سه بیلبورد خارج از میزوری ابینگ

شکل آب – برنده

نامزدهای بهترین ترانه

آهنگ ” Mystery of Love” فیلم مرا به نامت صدا بزن

آهنگ ” This Is Me” فیلم شو من

آهنگ ” Mighty River” مادباند

آهنگ ” Stand Up For Something” فیلم مارشال

آهنگ ” Remember Me” انیمیشن کوکو

نامزدهای بهترین کارگردانی

برندگان جوایز اسکار 2018

کریستوفر نولان “دانکرک”

جوردن پیل “برو بیرون”

گرتا گرویک “لیدی برد”

پل توماس اندرسون “ماجرای فانتوم”

گیلرمو دل تورو “شکل آب” – برنده

نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول مرد

برندگان جوایز اسکار 2018

تیموثی شالمی “مرا به نامت صدا کن”

دنیل دی لوئیس “ماجرای فانتوم”

دنیل کالویا “برو بیرون”

دنزل واشنگتن “رومن جی”

گری الدمن “تاریک ترین ساعت” – برنده

نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول زن

برندگان جوایز اسکار 2018

ستلی هاوکینز “شکل آب”

مارگو رابی “من، تانیا”

سیرشا رونان “لیدی برد”

مریل استریپ “پست”

فرانسیس مک دورماند “سه بیلبورد خارج از میزوری ابینگ”

نامزدهای بهترین فیلم بلند

برندگان جوایز اسکار 2018

مرا به نامت صدا بزن

تاریک ترین ساعت

دانکرک

برو بیرون

لیدی برد

ماجرای فانتوم

پست

سه بیلبورد خارج از میزوری ابینگ

شکل آب – برنده

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

متن دیدگاه