تعطیلات خود را با مطالعه این کتاب ها بگذرانید

0 

شاید دوست داشته باشید آخر هفته ها اوقات فراغت تان را به تماشای فوتبال یا یک فیلم جذاب بپردازید اما پیشنهاد من این است که کتاب بخوانید. اگر در انتخاب کتاب مشکل دارید با این کتاب های ارزشمند شروع کنید.

صبحانه در تیفانی اثر ترومن کاپوتی

داستان ترومن کاپوتی داستان دوست داشتنی و به یاد ماندنی دختر جوانی است به نام هالی گولایتلی که در آپارتمانی که زندگی می کند با مردی آشنا می شود که آرزو دارد نویسنده شود.

معرفی کتاب

پل های مدیسون کانتی اثر رابرت جیمز والر

این رمان بی نظیر والر عشق عمیق بین یک عکاس و یک زن میانسال کشاورز است. ارتباط آن ها ۴ روز بیشتر طول نمی کشد اما هرگز احساسشان را نسبت به هم از دست نمی دهند. حتی اگر فیلم این داستان را دیده باشید باز هم خواندن کتاب آن ارزش دارد.

معرفی کتاب

آتش خانه اثر کامیلا شمسی

زن جوانی بعد از سال ها تر و خشک کردن خواهرها و برادرهای کوچک ترش برای این که به رویای دیرینه اش برسد دعوتنامه رفتن به آمریکا را می پذیرد. اما نمی تواند نگران خواهر و برادرش در لندن نباشد.

معرفی کتاب

پول اثر مارتین آمیس

آمیس در این داستان با طنزهای تلخ داستان جان سلف را بیان می کند که کارگردان بدزبانی است و برای ساختن فیلمی به منهتن سفر می کند. جان سلف بازیگرها را پول خوب صدا می زند.

معرفی کتاب

سرود کریسمس اثر چارلز دیکنز

سرود کریسمس داستان اسکروچ مرد ثرتمند اما خسیس و سنگدل است که در آستانه سال نو ارواح به سراغش می آیند و به کمک آن ها متحول می شود و به مردی بخشنده تبدیل می شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

متن دیدگاه