طالع بینی هفتگی عشق (بیست و ششم اسفند تا چهارم فروردین)

0 

پیش بینی هایی که در رابطه با زندگی عاشقانه متولدین هر ماه با در نظر گرفتن تاثیرات ستارگان شده است را در طالع بینی هفتگی عشق بدونیم بخوانید.

فروردین

اگر در یک رابطه هستید یا می خواهید با فرد خاصی وارد رابطه شوید احساس می کنید در یک موقعیت سخت گیر افتاده اید و محبوب شما را به آن چیزی که می خواهید و استحقاقش را دارید نمی رساند. اگر همینطور است باید این موضوع را با او در میان بگذارید و تا جایی که می توانید با او شفاف باشید. اگر مجرد هستید احساس می کنید هیچوقت نمی توانید عشق را در زندگی تجربه کنید اما نگران نباشید عشق همین نزدیکی هاست.

طالع بینی هفتگی عشق

اردیبهشت

این هفته در زندگی عاشقانه گرفتار دوراهی می شوید. رازهایی هست که از عشقتان مخفی کرده اید. رازهایی که ممکن است ارتباط عاشقانه بین شما را ویران کند. او نیز متوجه می شود که اسراری را مخفی کرده اید. قبل از این که دیر شود آن راز را با او در میان بگذارید.

طالع بینی هفتگی عشق

خرداد

اگر اخیرا با فردی آشنا شده اید در برقراری ارتباط با او عجله نکنید چون ممکن است باعث پشیمانی و ناامیدی شما شود. اتفاق دیگری که در رابطه شما می افتد یک منبع مالی مشترک است. یک هزینه بزرگ باعث می شود در رابطه با مدیریت امور مالی جر و بحث کنید. بهتر است این موضوع را همین هفته حل و فصل کنید. اگر آن را به تعویق بیندازید پشیمان خواهید شد.

طالع بینی هفتگی عشق

تیر

در حالی که دارید یک فرصت شغلی جدید را امتحان می کنید احساس می کنید همسرتان حمایت تان نمی کند. درست زمانی که وقت زیادی برای او ندارید با شما می جنگد. می خواهید به نکات مثبت کار جدیدی که پیدا کرده اید بپردازید و دوست دارید همسرتان این موضوع را درک کند. با او در رابطه با این موضوع صحبت کنید حتی اگر به جنگ و درگیری بینجامد چون این تنها راه برای حل مشکل است.

طالع بینی هفتگی عشق

مرداد

اگر متاهل هستید این هفته بهترین زمان برای مسائل مربوط به امور مالی مشترک است زیرا ماه نو وارد هشتمین خانه منابع مشترک شما شده است. همسرتان ترفیع می گیرد یا یک خبر خوب در رابطه با مسائل مالی به شما می دهد. احتمال دیگر فرصت یک سرمایه گذاری مشترک یا یک خرید بزرگ مثل خرید خانه است.

طالع بینی هفتگی عشق

شهریور

اگر مجرد هستید احساس می کنید هیچوقت به آن نیاز قلبی تان نمی رسید. اگر درگیر یک ناامیدی رمانتیک شده اید این را بدانید که گاهی اوقات ترک چیزی به معنای از دست دادن نیست بلکه هدیه ای است که فضا را برای چیزهای بهتری در زندگی تان باز می کند. هرگز فراموش نکنید که شما مستحق بهترین ها هستید.

طالع بینی هفتگی عشق

مهر

اگر در رابطه هستید آن عشقی که انتظارش را دارید از محبوب دریافت نمی کنید. احساس می کنید به خانواده اش بیشتر از شما اهمیت می دهد. اگر با یک مشکل خانوادگی دست و پنجه نرم می کند از او حمایت کنید اما اگر احساس می کنید وقت بیشتری به آن ها اختصاص می دهد با او در این رابطه صحبت کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

آبان

این هفته در محل کارتان با مشکل مواجه می شوید. فقط مراقب باشید که کار را با سرگرمی اشتباه نگیرید. درست است که آدم ریسک پذیری هستید اما سعی کنید از رو به رو با شدن با مشکل جلوگیری کنید. اگر مجرد هستید عشق جدیدی در طالع شما دیده می شود زیرا ماه نو وارد پنجمین خانه عشق واقعی نشانه شما شده است. اگر متاهل هستید آمادگی بچه دار شدن را دارید.

طالع بینی هفتگی عشق

آذر

احساس می کنید عشقتان فقط به خاطر موقعیت مالی با شما ازدواج کرده است و همیشه در رابطه با علاقه ای که به این مدل طلا و آن مدل ماشین دارد صحبت می کند و امیدوار است که تمام این ها را برای او می خرید. احساس می کنید فقط شما هستید که برای این رابطه تلاش می کنید و در عوض هیچ چیزی از او دریافت نمی کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

دی

این هفته رفتار سرد و خشونت آمیزی با همسرتان دارید. کمی بیشتر مراقب رفتارتان باشید به خصوص در محیط خانه. همسرتان د رازای کاری که برای شما انجام می دهد از شما انتظار تعریف و تحسین دارد اما با انتقاد شما مواجه می شود. به کسی که دوستش دارید یادآوری کنید که چقدر برای او ارزش قائل هستید.

طالع بینی هفتگی عشق

بهمن

عشقتان چیزی را از شما مخفی کرده است یا بالعکس. ممکن است این هفته همه چیز برملا شود و این شما هستید که همه چیز را از دست می دهید. مهم نیست این مشکل به کدامیک از شما مرتبط است مهم زنگ خطری است که باید هر چه زودتر آن را رها کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

اسفند

مهم ترین اتفاق در طالع شما حضور ماه نو می باشد که شروع تازه ای را در هر حیطه ای که بخواهید فراهم می کند به خصوص در حیطه مسائل عاشقانه. اگر مجرد هستید نیمه گمشده تان را پیدا خواهید کرد و ارتباط عاطفی و روحانی عمیقی را با او برقرار خواهید کرد. اگر هم در رابطه هستید ارتباط روحانی عمیق تری را با محبوب برقرار خواهید کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

متن دیدگاه