طالع بینی هفتگی عشق (بیست و پنج فروردین تا یکم اردیبهشت)

0 

پیش بینی هایی که در رابطه با زندگی عاشقانه متولدین هر ماه با در نظر گرفتن تاثیرات ستارگان شده است را در طالع بینی هفتگی عشق بدونیم بخوانید.

فروردین

وضعیت مالی مساعد است. رویاها به وقوع می پیوندند اما در زندگی عاشقانه آشفتگی دیده می شود. ماه کامل همراه با عطارد در طالعتان شما را به مسیر جدیدی هدایت می کند. شروعی تازه که نتیجه هوشیاری شما در چندین هفته گذشته در رابطه با مسائل عاطفی است. وقتش رسیده که کار متفاوتی انجام دهید و وقتی تصمیم گرفتید که در این مسیر جدید حرکت کنید هیچ چیز نمی تواند سر راهتان قرار بگیرد.

طالع بینی هفتگی عشق

اردیبهشت

در مسائل قلبی در بهترین نقطه قرار گرفته اید. ونوس هنوزدر نشانه شما قرار گرفته است و بین شما و دیگران فاصله می اندازد. اگر مجرد هستید آماده یک رابطه جدید باشید. ممکن است این آشنایی زمانی که با جمعی از دوستان بیرون رفته اید پیش بیاید. اگر متاهل هستید زندگی عاشقانه معجزه آسایی در طالعتان رقم خورده است و هر دو نهایت تلاش خود را برای اتحاد در رابطه به کار می برید. شما زوجی قوی هستید که هر چیزی را امکان پذیر می سازید.

طالع بینی هفتگی عشق

خرداد

تا زمانی که حریم زندگی خصوصی تان را حفظ کرده اید همه چیز خوب پیش می رود اما چنانچه دوستانتان را به این حریم خصوصی دعوت کنید دردسر شروع می شود. توصیه های دوستان تان وقتی نیاز شما را درک نکرده اند فقط به مشکلات پر و بال می دهد به خصوص اگر نسبت به شما حسادت داشته باشند. حداقل این هفته سعی کنید حریم زندگی خصوصی تان را حفظ کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

تیر

احساس می کنید نسبت به هفته های گذشته باری از دوشتان برداشته شده است. شاید به خاطر نظم دادن به اهدافتان یا حل یک مشکل که مدت ها بود شما را ناامید می کرد. زندگی شیرین می شود و رمانتیک ترین لحظات در رابطه می گذرانید. مشکلات را نادیده می گیرید تا آسیبی به عشق تان وارد نکند.

طالع بینی هفتگی عشق

مرداد

اگر مجرد هستید در یک مناسبتی که به شغل و حرفه شما مرتبط است مثل کلاس آموزشی یا جلسه کاری با فردی آشنا می شوید. او در حرفه خود قوی است و سطح بالایی دارد و همین شما را مجذوب او کرده است. اما در نهایت به احساسات یکی از شما لطمه وارد می شود.

طالع بینی هفتگی عشق

شهریور

این هفته اوج موفقیت در زندگی عاشقانه شما دیده می شود. ونوس و مریخ عاشقان کهکشانی مشغول رقص و پایکوبی در نشانه شما هستند و تا زمانی که این دو در طالع شما حضور دارند همه چیز در زندگی عاشقانه شما خوب پیش می رود. به خصوص وقتی برنامه دوچرخه سواری و یا یک پیاده روی صبحگاهی را می ریزید.

طالع بینی هفتگی عشق

مهر

اخیرا احساس می کنید هیچ کاری از پیش نمی برید و شاید هم دلیل این نا امیدی حضور سیاره عطارد در بخش روابط طالعتان باشد. سعی می کنید مشکلی حل نشده که مربوط به گذشته است را با هم رفع کنید. این هفته آمادگی تغییر را دارید. با تغییراتی که در ذهن تان ایجاد کرده اید آماده شروعی تازه باشید.

طالع بینی هفتگی عشق

آبان

این هفته عشق افسانه ای را در رابطه تجربه خواهید کرد و شیرین ترین لحظات را در رابطه عاشقانه می گذرانید. هیچ کمبودی در رابطه احساس نمی کنید. اگر مجرد هستید به اتفاقاتی که در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه می افتد دقت کنید. نیمه گمشده تان به شما نزدیک شده است.

طالع بینی هفتگی عشق

آذر

مدتی بود در زندان فکری به سر می بردید اما سرانجام زندگی عاشقانه برایتان معنا و مفهوم پیدا می کند. عشقی مربوط به گذشته دوباره سر باز می کند، شما را سردرگم در نهایت شما را به دام مثلث عشقی می اندازد. او تمام تلاشش را می کند تا شما را برگرداند. شکی نیست که او می خواهد شما را فریب دهد. خوشبختانه هر تصمیمی که به عشق مربوط است می گیرید درست است اگر به حرف قلبتان گوش بدهید.

طالع بینی هفتگی عشق

دی

ونوس در بخش رومنس طالعتان در بهترین زاویه نسبت به مریخ قرار گرفته است و بهترین طالع را برای شما و فرد خاص زندگی تان فراهم کرده است. خودتان را به هیچ چیزی محدود نمی کنید و منتظر اتفاقات خوبی هستید. هفته ای پر از انرژی و عشق و احساس در راه است.

طالع بینی هفتگی عشق

بهمن

مدتی بود از یک تصمیم مهم در زندگی عاشقانه طفره می رفتید تا این که عطارد سیاره حاکم بر بخش رمانتیک طالعتان یکسری تنش های فکری مربوط به مسائل عاطفی در ذهنتان ایجاد می کند. هر وقت به این مسائل رمانتیک فکر می کنید سردرد می گیرید. به نظر می رسد هیچ راه حلی وجود ندارد و تا زمانی که روشن نشوید این مشکل را با خود به دوش می کشید. خوشبختانه از روز یکشنبه به بعد ذهن تان آرام می گیرد.

طالع بینی هفتگی عشق

اسفند

در رابطه با مسائل مالی با محبوب به توافق نمی رسید و هر کدام احساس می کنید دیگری بدون برنامه ریزی پول ها را خرج می کند. یکی از شما پول ها را از دیگری پنهان می کند و در رابطه با مسائل مالی هر کدام در دو جهت کاملا مخالف قرار دارید. اما خوشبختانه این هفته مسیر درست را پیدا می کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Comments are closed.