طالع بینی هفتگی عشق (هشتم تا پانزدهم اردیبهشت)

0 

پیش بینی هایی که در رابطه با زندگی عاشقانه متولدین هر ماه با در نظر گرفتن تاثیرات ستارگان شده است را در طالع بینی هفتگی عشق بدونیم بخوانید.

فروردین

سیاره زمانتیک ونوس در نشانه برج جوزا در حال گردش است و مسائل عاشقانه و رمانتیک را بیشتر از گذشته برای او مهم کرده است. اگر در رابطه هستید روابط و گفتگوهای با نشاط روحیه شما را بهتر کرده و زندگی رمانتیکی می سازد. فکر این که زندگی سطحی شده است را دور بریزید. ماه کامل تضمین می کند که هر دوی شما در قوی و عمیق شدن رابطه تلاش می کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

اردیبهشت

حضور ماه کامل در بخش روابط طالعتان با خود نقطه عطفی به رابطه شما می آورد. این نقطه عطف می تواند یک تعهد بین شما و محبوب باشد چون هر دوی شما آمادگی جدی تر شدن رابطه را دارید. درست است که همه چیز بین شما و محبوب زیاد خوب پیش نمی رود اما جدایی در کار نیست و حتی رابطه شما عمیق تر و محکم تر می شود.

طالع بینی هفتگی عشق

خرداد

آماده توجه و فرصت های رمانتیک بیشتر باشید. ونوس بعد از یک سال برای اولین بار وارد نشانه شما می شود و اعتماد به نفس تان را بالا می برد. این هفته بهترین زمان برای یک تغییر اساسی در ظاهرتان است. این تغییر هم به خودتان حس خوبی می دهد و هم در جذب آدم هایی که دوست دارید موثر است. در واقع مثل آهن ربا بدون هیچ تلاشی آدم ها را به خودتان جذب می کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

تیر

این هفته قدرت شدیدی را در رابطه احساس می کنید که منجر به بحث ها و گفتگوهای سازنده ای خواهد شد. اگر مجرد هستید عشقی را نادیده می گیرید که زیاد برای شما جذابیت ندارد.

طالع بینی هفتگی عشق

مرداد

زندگی اجتماعی روشنی در طالعتان دیده می شود. ونوس وارد یازدهمین خانه گروه ها و دوستان نشانه شما شده است و تا اواسط ماه آینده در جای خودش می ماند. پس شما در چندین هفته آینده از بودن با گروه دوستان تان لذت می برید. اگر مجرد هستید دوست یکی از دوستان تان تمایل به آشنایی بیشتر با شما نشان می دهد که احساس می کنید رابطه رمانتیک خوبی با او خواهید داشت طالع بینی هفتگی عشق

شهریور

این هفته رابطه شما بیشتر به زمین جنگ شباهت دارد. عصبانیت باعث رفتارهای ناخوشایندی بین شما و همسرتان می شود. یکی از شما با احساس حسادت و مالکیت دیگری را متهم به رفتارهای مشکوک و خیانت می کند. باید تلاش خود را برای رفع این مشکل بکنید. از این احساسات برای قوی تر کردن رابطه نیز می توانید استفاده کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

مهر

شما و محبوب برای بهتر شدن رابطه آماده انجام فعالیت های جدیدی هستید. مثلا با یاد گرفتن یک زبان جدید و یا سفر به کشوری دیگر افق دیدتان را گسترش می دهید. انجام این کار با همدیگر نه تنها سرگرم کننده است بلکه رابطه را بهتر می کند و از اوقات فراغتی که با هم میگذرانید لذت می برید. اگر مجرد هستید در یک دوره آموزشی با فرد جدیدی آشنا می شوید.

طالع بینی هفتگی عشق

آبان

این هفته با محبوب بیشتر در رابطه با مسائل مالی بحث می کنید. هر کدام ایده های خود را بیان می کنید و از بین آن ها بهترین را انتخاب می کنید. همسرتان خبرهای خوبی درباره پیشرفت مالی به شما می دهد و ازین به بعد بیشتر می توانید پس انداز کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

آذر

متولدین آذر هم گفتگوهایی در رابطه با مسائل مالی با محبوب دارند و به خاطر پیشرفت مالی که منجر به پس انداز بیشتر می شود جشن می گیرند.

طالع بینی هفتگی عشق

دی

این هفته زیاد حوصله کلنجار رفتن با دیگران را ندارید و اتصال مریخ و پلوتو در نشانه شما به دیگران این سیگنال را می فرستد که سمت و سوی شما نیایند. البته این اتصال سیارات به شما قدرت اراده و تعیین مسیر دلخواه خودتان می دهد. پس اگر قرار است کاری برای بهتر شدن رابطه و زندگی عاشقانه بکنید بدون هیچ ترسی این کار را به انجام برسانید.

طالع بینی هفتگی عشق

بهمن

ونوس وارد بخش رمانتیک نشانه شما شده است و این اتفاق که سالی یک بار در نشانه شما می افتد به شما فرصت آشنایی با فردی جدید و عاشق شدن می دهد. از میان چند پیشنهاد باید یکی از آن ها را انتخاب کنید و مراقب باشید در انتخاب تان اشتباه نکنید. اگر متاهل هستید به خاطر دوراهی که در مسیر زندگی تان قرار گرفته است سرگردان می شوید.

طالع بینی هفتگی عشق

اسفند

رمانتیک ترین لحظات در دنیای شما تماشای فیلم مورد علاقه تان به همراه محبوب است. احتمال دیگر بستن تعهد با فردی است که مدت هاست با او آشنا می شوید. و البته این هفته بهترین زمان برای پیدا کردن خانه و یا آپارتمان دلخواهتان است. اگر متاهل هستید تغییر دکوراسیون می دهید و در خیلی مسائل از بودجه ها گرفته تا زمان اجرای کارها با هم توافق دارید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Comments are closed.