طالع بینی هفتگی عشق (پانزدهم تا بیست و دوم اردیبهشت)

0 

پیش بینی هایی که در رابطه با زندگی عاشقانه متولدین هر ماه با در نظر گرفتن تاثیرات ستارگان شده است را در طالع بینی هفتگی عشق بدونیم بخوانید.

فروردین

اگر در یک رابطه متعهد هستید صمیمیت بین شما و محبوب فراتر از حد انتظارتان است و ارتباط روحانی عمیقی را احساس خواهید کرد. احساس می کنید در تمام عمرتان چنین ارتباط عمیقی را نداشته اید و این شجاعت را پیدا کرده اید که احساستان را کاملا به محبوب ابراز کنید. اگر مجرد هستید یک رابطه ناامید کننده باعث می شود خودتان را برای آشنایی با فرد جدیدی آماده کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

اردیبهشت

ماه کامل در بخش رابطه های نشانه شما باعث می شود این هفته احساس موفقیت در رابطه داشته باشید به خاطر این که دیدگاه های معنوی و روحانی شما با هم یکی است. آنچه به شما آرامش می دهد این است که می دانید همان کسی است که می توانید به او تکیه کنید. او نه تنها به عشق بلکه به تمام وعده هایش وفادار می ماند.

طالع بینی هفتگی عشق

خرداد

اگر مجرد هستید اعتماد به نفستان به قدری بالا می رود که بدون هیچ تلاشی آدم های زیادی را به سمت خودتان جذب می کنید. ونوس هنوز در نشانه شماست و خوش شانسی را با خود به طالع شما آورده است. به خودتان ارزش می دهید و نسبت به خود و آینده احساس مثبتی دارید. اگر در یک رابطه متعهد هستید ارتباط عاطفی عمیقی با محبوب خواهید داشت.

طالع بینی هفتگی عشق

تیر

مهم ترین دغدغه شما در هفته پیش رو زندگی عاشقانه شماست و در مسائل قلبی عاطفی حس عاشقانه عجیبی خواهید داشت. اگر با شخصی یک رابطه جدی دارید تصمیم به متعهد کردن رابطه می گیرید. اگر هم در یک رابطه متعهد هستید یا بچه دار می شوید و یا خبر خوبی درباره بچه ای که دارید می شنوید.

طالع بینی هفتگی عشق

مرداد

اگر مجرد هستید از طرف دیگران توجه زیادی دریافت می کنید. این هفته متوجه می شوید یکی از آشنایان مدت هاست به شما علاقه زیادی دارد و تصمیم می گیرید با او وارد یک ماجراجویی عاشقانه شوید. احتمال دیگر این است که با یکی از دوستان صمیمی احساسی فراتر از یک دوستی ساده پیدا خواهید کرد و تصمیم می گیرید با او وارد یک ارتباط عاشقانه شوید. از این تصمیم خود پشیمان نخواهید شد طالع بینی هفتگی عشق

شهریور

در اولین دیدارتان با یک فرد جدید سورپرایز می شوید. معمولا اولین دیدار چندان خوشایند نیست چون هر دو طرف همان رفتاری را نشان می دهند که در واقعیت نیستند. قرار ملاقاتی که این هفته برای اولین بار با شخصی دارید تجربه ای متفاوت برای شما خواهد بود. او از بحث درباره هر موضوعی استقبال می کند تا بتوانید شناخت بهتری از یکدیگر پیدا کنید. تحت تاثیر او قرار می گیرید و دوست دارید دیدار دیگری با او داشته باشید. تبریک می گویم شما آن شخص ایده آل و قابل اعتماد که دنبالش بودید را پیدا کرده اید.

طالع بینی هفتگی عشق

مهر

هوشیاری شما نسبت به ارزش های خودتان باعث می شود تغییراتی اساسی در زندگی عاشقانه تان ایجاد کنید. اگر محبوب به شما ارزش نمی دهد یا به شما خیانت کرده است مثل آدم های دیگر که شوکه، غمگین و افسرده می شوند از خودتان واکنش نشان نمی دهید. درست است که به شما ضربه زده است اما با قدرتی که دارید و ارزشی که برای خودتان قائل هستید واکنش درستی به این مشکل نشان می دهید.

طالع بینی هفتگی عشق

آبان

یک آگاهی عاطفی در رابطه با موضوع مهمی در زندگی تجربه می کنید که بیشتر به موقعیت رمانتیک فعلی شما مربوط است. اگر شانس خوبی در رابطه هایتان ندارید به این دلیل است که همیشه جذب اشخاصی با ویژگی های نامناسب می شوید. اما اکنون آماده تغییر این مشکل هستید.

طالع بینی هفتگی عشق

آذر

این هفته همه چیز در زندگی عاشقانه خوب پیش می رود. نه تنها حس رمانتیک عمیقی بین شما در جریان است بلکه محبوب از روحیه کودکانه و ماجراجویانه شما نیز حمایت می کند. تجربه جدیدی مثل دوچرخه سواری در جنگل به همراه محبوب در طالعتان دیده می شود. این تجربه جدید هر چه که باشد ارتباط شما را محکم تر می کند.

طالع بینی هفتگی عشق

دی

در یک مهمانی با فردی آشنا می شوید و هر دو جذب یکدیگر می شوید. ترجیح می دهید با او بیشتر آشنا شوید اما کمی سردرگم هستید و نمی دانید در قدم بعدی چه تصمیمی باید بگیرید.

طالع بینی هفتگی عشق

بهمن

به همراه همسرتان تصمیم می گیرید تغییرات مثبتی در محل زندگی تان ایجاد کنید. هر دو دوست دارید یک محل زندگی آرامش بخش داشته باشید و به همین منظور با تغییر دکوراسیون بر اساس قوانین فنگ شویی سعی می کنید چنین مکانی را برای خودتان فراهم کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

اسفند

چه مجرد باشید چه متاهل می دانید که برای موفقیت های شخصی و دانستن این که از زندگی عاشقانه چه می خواهید نیاز دارید که لحظاتی را تنها بگذرانید. به همین دلیل برای این که با ندای درونتان ارتباط برقرار کنید کمی گوشه نشین می شوید. هر چه بیشتر خودتان را بشناسید در روابط کنونی و آینده خود موفق تر خواهید بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Comments are closed.