طالع بینی هفتگی عشق (بیست و نهم اردیبهشت تا پنجم خرداد)

0 

پیش بینی هایی که در رابطه با زندگی عاشقانه متولدین هر ماه با در نظر گرفتن تاثیرات ستارگان شده است را در طالع بینی هفتگی عشق بدونیم بخوانید.

فروردین

از احساس واقعی تان نسبت به شخصی که دارید فرار می کنید و بیشتر در مقابل او حالت دفاعی به خودتان می گیرید. اگر در رابطه متعهد هستید این هفته ترجیح می دهید بیشتر وقت آزادتان را در خانه بگذرانید. اگر مدتی است به فردی آشنا شده اید اکنون بهترین زمان برای معرفی کردن او به خانواده است

اردیبهشت

این هفته برای متولدین اردیبهشت همه چیز فرق می کند. اورانوس بعد از ۸۴ سال اولین بار است که وارد نشانه شما شده است و برای سال های پیش رو به شما انرژی زیادی می دهد. ماه نو نیز وارد نشانه شما شده است و می دانید که در زندگی عاشقانه نیاز به یک تغییر بزرگ دارید. وارد مسیر جدیدی شده اید و جالب اینجاست هر چیزی که فکر می کنید در آینده اتفاق می افتاد اتفاق نخواهد افتاد.

خرداد

ماجراهای غیرعادی و جالبی در قلبتان جریان دارد که دیگر نمی توانید آن ها را نادیده بگیرید. پس باید انتظارات تان را با اتفاقاتی که افتاده است وفق بدهید. به خصوص اگر کسی وارد زندگی تان شده باشد که نمی تواند خودش را با برنامه های شما وفق دهد. درست است که نمی توانید همیشه با محبوب هم عقیده و هم نظر باشید اما اگر احساس می کنید که از دو سیاره کاملا متفاوت هستید باید درست یا غلط بودن این رابطه را دوباره ارزیابی کنید.

تیر

این هفته زندگی اجتماعی شما پر از دعوت، اتفاقات جالب و هیجان انگیز است. با آدم های جدید و جالبی آشنا می شوید و جذب یکی از آن ها می شوید. در واقع هر چقدر این فرد عجیب تر باشد شما بیشتر جذب او می شوید. یکسری موانع مالی هست که باید با همکاری هم آن ها را کنار بگذارید و موفق خواهید شد.

مرداد

این هفته انگیزه و اشتیاق بیشتری برای تمرکز به رابطه تان دارید چون مریخ وارد بخش روابط عاطفی نشانه شما شده است و در روابط تان با محبوب احساس اشتیاق و علاقه بیشتری خواهید کرد. البته بحث ها و مشاجراتی که اخیرا اتفاق می افتد به این دلیل است که می خواهید تمام مشکلات را برطرف کرده و کنار بگذارید.

شهریور

این هفته ونوس سیاره عشق وارد بخش اجتماعی نشانه شما شده و تا ماه آینده همان جا باقی می ماند. در طول این مدت در مسائل رابطه ای موفق خواهید بود. با فرد جدیدی آشنا می شوید و از رابطه عاطفی که با او برقرار می کنید پشیمان نخواهید شد.

مهر

رابطه شما تبدیل به یک داستان عاشقانه رویایی می شود زیرا ونوس وارد خانه رومنس طالعتان شده است. اگر مجرد هستید با فردی آشنا می شوید که رابطه عاطفی عمیقی با او آغاز می کنید.

آبان

آیا آماده یک تغییر اساسی در زندگی عاطفی تان هستید؟ چه آمادگی داشته باشید چه نداشته باشید این اتفاق می افتد. سیاره اورانوس در روز دوشنبه برای اولین بار بعد ۸۴ سال وارد بخش روابط عاطفی نشانه شما شده است و باعث می شود همه چیز بین شما و محبوب تغییر کند. اگر مجرد هستید با فردی آشنا می شوید که دنیای تان را زیر و رو می کند.

آذر

این هفته زبانتان شما را کمی به دردسر می اندازد و خیلی چیزها را فکر نکرده به زبان می آورید. البته نکته مثبت این موضوع این است که هر چیزی که در ذهنتان هست را با او در میان می گذارید. با مشکل بزرگی مواجه شده اید و بدون در نظر گرفتن احساس محبوب چیزهایی که در ذهنتان می گذرد را به زبان می آورید.

دی

اگر مجرد هستید و از آن دسته افرادی که فکر می کرید هیچ نیازی به عشق ندارید کاملا ناگهانی با فردی آشنا می شوید که بدون هیچ کنترلی جنبه های فکری تان را کاملا تغییر می دهد. بهتر است کمی احتیاط را کنار بگذارید به خصوص در رابطه با مسائل عاطفی.

بهمن

مریخ سیاره انرژی وارد نشانه شما شده و تا ماه آینده همانجا می ماند. در این مدت زمان احساس می کنید توانایی رسیدن به هر چیزی که در زندگی می خواهید را دارید. پس اگر مجرد هستید توجه خیلی ها را به سمت خودتان جلب می کنید و اگر متاهل هستید بهترین و آرام ترین روزها را خواهید داشت.

اسفند

روز یکشنبه ونوس برای اولین بار بعد از یک سال وارد بخش رومنس نشانه شما شده است و تا اواسط ماه آینده همانجا می ماند. در طول این مدت فرصت خوبی برای ایجاد یک رابطه عاطفی با فردی است که به شما احساس آرامش می دهد. در کنار او احساس امنیت می کنید و به او اعتماد دارید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Comments are closed.