سازگاری متولدین خرداد با ماه های دیگر سال

0 

خردادی ها اهل تنوع، باهوش و کنجکاو است اما هیچ وقت دوست ندارد کسی از کارش سر در بیاورد. اگر می خواهید ارتباط تان را با متولد خرداد حفظ کنید باید گهگاهی او را به حال خودش رها کنید، شنونده خوبی برایشان باشید و به روز باشید تا همیشه جای خاصی در قلبشان داشته باشید. در ادامه ببینیم متولدین خرداد با متولدین کدام ماه ها سازگاری بیشتری دارند و می توانند زوج موفقی باشند.

خرداد + فروردین

به طور کلی رابطه بین خرداد و فروردین خوب، هیجانی و چالش برانگیز است. رابطه ای که هر دو می توانند چیزهای زیادی از هم یاد بگیرند و اکتیو باشند. مشکل اصلی این رابطه رمانتیک نداشتن اعتماد است. وقتی فروردین بیش از حد به خرداد وابسته می شود دائم برای آزادی خود در جدال هستند. در کل این رابطه می تواند رابطه موفقی باشد چون حس ماجراجویانه آن ها عمیق تر از هر حس دیگری است.

خرداد + اردیبهشت

زیاد نباید برای شروع رابطه خرداد و اردیبهشت امید داشت. اما خصوصیات رفتاری اردیبهشت به او صبر و تحمل بیشتری برای بیشتر ماندن با متولد خرداد و بیشتر شناختن همدیگر می دهد. آن ها نمی توانند خودشان را با تفاوت های همدیگر وفق دهند. اگر متولد اردیبهشت تمام عشق و احساسش را صرف این رابطه کند بخش جدایی ناپذیر زندگی خرداد می شود و در هر کاری به همدیگر تکیه کنند. اگر همدیگر را کاملا بپذیرند خرداد به اردیبهشت پر و بال می دهد و پرواز کردن می آموزد.

خرداد + خرداد

رابطه بین دو متولد خرداد حسادت همه را بر می انگیزد. آن ها همه جا با هم می روند، همه کارها را با هم انجام می دهند تا زمانی که یکی از آن ها علاقه و اشتیاقش را نسبت به دیگری از دست بدهد. در برخی موارد این رابطه رابطه ماندگاری نیست. درست است که درک متقابل خوبی دارند اما بسیار شبیه هم هستند و شخصیت مشابهی دارند.

خرداد + تیر

خرداد و تیر در جدول زودیاک در کنار همدیگر قرار گرفته اند و می توانند در رابطه دوستی پشت هم باشند اما در روابطه عاطفی خیلی چیزها می تواند آن ها را از همدیگر جدا کند. برای داشتن یک رابطه پایدار هر دو نیاز به یکسری اصلاحات دارند. خرداد هرگز نمی تواند برنامه های روزانه اش را به خاطر شخص دیگری تغییر دهد به خصوص اگر احساس کند سبک زندگی آن فرد کسل کننده است. پس بهترین کار این است که آزادی را از آن ها نگیریم. با تمام این وجود اگر تیرماهی عاشق شود تفاوت ها را می پذیرد و نیازهای خردادماهی را درک می کند.

خرداد + مرداد

خرداد و مرداد می توانند زندگی شاد و با نشاطی داشته باشند و تمام روزشان را با لبخند بگذرانند. اگر دوستان مشترک داشته باشند زندگی بهتری هم خواهند داشت. چالش بزرگ آن ها تفاوت نظراتشان در تغییراتی است که باید برای داشتن یک رابطه پایدار در رفتارشان ایجاد کنند. احترام متقابل این دو بر تمام موانع غلبه می کند.

خرداد + شهریور

رابطه خرداد و شهریور مثل باد تغییر می کند. هر دو به جای این که از قلبشان پیروی کنند بیش از حد روی مسائل تفکر می کنند و هر کدام به روش خودشان تابع عقل هستند و از دیگری انتظار ندارد که هوش و استعدادش را قضاوت کند. اگر عاشق همدیگر شوند یک رابطه بهشتی را روی زمین می سازند.

خرداد + مهر

خرداد و مهر همیشه زوج موفقی نخواهند بود. متولد مهر تنها بودن و کارها را به تنهایی انجام دادن را دوست ندارد اما این مسئله برای خرداد قابل درک نیست. به دلیل فقدان مرزهای شخصی مهر به خرداد اجازه می دهد در هر کاری پیشگام باشد. اگر بخواهند روی بهتر شدن رابطه کار کنند مهر باید به خرداد احترام بگذارد و به او اجازه دهد معلم، عشق و دوستش باشد. در مقابل خرداد هم باید مراقب مهر باشد و به نیاز به با هم بودن او احترام بگذارد.

خرداد + آبان

خرداد و آبان ناخودآگاه همدیگر را آزار می دهند و هیچ کدام شخصیت های همدیگر را درک نمی کنند. متولد خرداد طرف مقابلش را یک آدم افسرده و غمزده می بیند و متولد آبان این رابطه را یک رابطه بی هدف می بیند. اگر عاشق هم شوند نیازهای همدیگر با برطرف می کنند. به رضایت عاطفی می رسند و نتیجه می گیرند که هیچ چیزی را نباید زیاد جدی گرفت. در این رابطه جای زیادی برای رشد شخصی وجود دارد.

خرداد + آذر

خرداد و آذر زوج موفقی هستند که به راحتی نمی توانند همدیگر را پیدا کنند. در رابطه آن ها ارتباط فکری عمیقی وجود دارد و به تدریج احساس عمیقی نسبت به هم پیدا می کنند. پایان این رابطه را نمی توان پیش بینی کرد چون ممکن است رابطه آن ها به خاطر ترس هایشان به پایان برسد.

خرداد + دی

رابطه بین متولد خرداد و دی یک رابطه عجیب است چون هر دو نمی توانند ویژگی هایی که طرف مقابل دارد را تشخیص دهند. متولد خرداد دی ماهی را یک شخص قدیمی، غیر قابل تغییر و کسل کننده می بیند. دی ماهی به آرامش نیاز دارد اما خردادی توپی از ایده های غیرقابل کنترل است که به هیچ جایی نمی رسد.

خرداد + بهمن

خرداد به شریکی نیاز دارد که او را کسل و مهار نکند. پس هیچ شخصی به اندازه یک بهمن ماهی نمی تواند مناسب او باشد. بهمن به شریکی نیاز دارد که حرف هایش را بفهمد و درباره آن ها بحث کند و او را مهار نکند. چه کسی بهتر از یک خرداد ماهی می تواند این کار را انجام دهد؟

خرداد + اسفند

متولد خرداد و اسفند برای داشتن یک رابطه رضایت بخش به اندازه کافی مثبت هستند و هر دو می توانند نظرشان را در عرض ۲ ثانیه تغییر دهند. اما این دو نفر اهداف مشترکی ندارند. بی درکی خرداد ماهی برای اسفند و حتی برای خود او آزار دهنده است. این دو حتی اگر عاشق شوند و رابطه رمانتیکی را آغاز کنند باز هم رابطه طولانی مدتی با هم نخواهند داشت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Comments are closed.