سلبریتی هایی که وجود خارجی ندارند

0 

ظاهرا امروزه سلبریتی شدن کار زیاد سختی نیست چون حتی بدون این که وجود خارجی داشته باشی هم میتونی مشهور بشی. بین اینفلوئنسرهای مجازی برند جدیدی از ستارگان دیجیتالی رو می بینیم که با دیدنشون حتی به چشم هاتون شک می کنید. در ادامه با این سلبریتی ها آشنا بشیم.

شودو

وقتی شودو با زیبایی و رنگ پوست منحصر به فردش وارد اینستاگرام شد خیلی زود نظر همه رو به خودش جلب کرد و خیلی از برندها تمایل داشتن باهاش همکاری کنن. یکی از این برندها برند زیبایی ریحانا “فنتی بیوتی” بود که عکس های زیادی از این مدل مجازی منتشر کرد. شودو خیلی زود ده ها هزار فالوور جمع کرد و طرفدارهاش وقتی فهمیدن که اون فقط یه تصویر کامپیوتریه حسابی غافلگیر شدن. سازنده شودو یک عکاس لندنیه به اسم کامرون جیمز ویلسون که طراحی ۳D رو خودش از روی فیلم های یوتیوب یاد گرفته. خیلی ها وقتی فهمیدن شودو فقط یه نقاشی کامپیوتریه بیشتر بهش علاقمند شدن اما برای خیلی ها هم ناخوشایند بود.

لیل میکوئلا

درسته که میکوئلا به اندازه شودو واقعی به نظر نمیاد اما اون هم میلیون ها طرفدار در شبکه های اجتماعی داره. بعد از این که کارش رو در شبکه های اجتماعی شروع کرد به خاطر مشخص نبودن منافذ روی پوستش خیلی ها کنجکاو شدن که بدونن آیا اون یه مدل واقعیه یا ساختگی. میکوئلا خودش رو یه دختر برزیلی ۱۹ ساله معرفی کرده و با جمع دوستاش تو جشن ها و کلاب ها شرکت میکنه. اون حتی یه آهنگ هم بیرون داد و در مراسم هفته مد پرادا میلان هم شرکت کرد. میکوئلا مثل همه سلبریتی های دیگه دشمن زیاد داشت و یکی از دشمناش شخصی بود به اسم برمودا. برمودا بعد از هک کردن صفحه اینستاگرام میکوئلا تهدیدش کرد که به همه قلابی بودنش رو اعلام میکنه. به همین خاطر میکوئلا خودش فیلمی رو پخش و واقعی نبودنش رو اعلام کرد. بعدها مشخص شد که میکوئلا، برادرش و حتی رقیبش برمودا توسط کمپانی اینفلوئنسر مجازی Brud ساخته شدن.

ایمی ایگوچی

وقتی گروه ژاپنی خواهران AKB48 ایمی ایگوچی رو به عنوان عضو جدیدشون معرفی کردن طرفدارهای بیشتری پیدا کردن و عکس ایمی روی جلد خیلی از مجله ها منتشر شد. بعد از این که ایمی در یک تبلیغات تلویزیونی اجرای ناهماهنگی با گروه داشت واقعی نبودنش برملا شد. اما بعد از این اتفاق توی تبلیغ برند شکلات ازش استفاده شد. ایمی یه تصویر گرافیکی ترکیبی از ۷ دختر عضو گروه بود که هر قسمت از اعضای بدنش به یکی از اعضای گروه شباهت داشت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Comments are closed.