بازیگرانی که سرنوشت خود را با شاهزاده ها و اشراف زاده ها گره زدند

0 

ازدواج مگان مارکل و پرنس هری یکی از پر سر و صداترین اتفاقات سال ۲۰۱۸ بود. اما اگر کمی به گذشته برگردیم متوجه می بینیم که سلبریتی های زیادی سرنوشت خود را با خانواده های سلطنتی گره زده اند. در ادامه با آن ها آشنا شویم.

ریتا هیورث

همسر: شاهزاده پاکستان علی خان پسر سلطان آقا خان سوم

ریتا هیورث یکی از مشهورترین بازیگران دهه ۱۹۴۰ بود که ۵ بار ازدواج کرد. علی خان همسر سوم اوست که در جشنواره فیلم کن با هم آشنا شده اند. آن ها در سال ۱۹۴۹ با هم ازدواج کردند و ریتا عنوان پرنسس گرفت و این اولین باری بود که یک بازیگر عنوان پرنسس می گرفت. ریتا در سال ۱۹۵۳ از علی خان جدا شد چون نمی توانست رابطه همسرش با زنان دیگر را تحمل کند.

گریس کلی

همسر: شاهزاده موناکو رینیه سوم

گریس بعد از ازدواج با شاهزاده موناکو عنوان پرنسس موناکو گرفت و از حرفه بازیگری برای همیشه خداحافظی کرد. آن ها صاحب ۳ فرزند شدند و گریس در سن ۵۲ سالگی در سانحه تصادف از دنیا رفت.

اولیویا وایلد

همسر: از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۱ همسر تائو راسپولی پسر اشراف زاده معروف الساندرو راسپولی

اولیویا وایلد زمانی که با پرنس تائو راسپولی ازدواج کرده ۱۸ سال داشت و جشن عروسی آن ها در یک قصر قدیمی برگزار شد. آن ها بعد از ۸ سال زندگی مشترک از هم جدا شدند.

الیا زاهاریا

همسر: لکا ولیعهد آلبانی

الیا بازیگر و خواننده آلبانیایی در سال ۲۰۱۰ نامزدی اش را با لکا ولیعهد آلبانی اعلام کرد. خانواده الیا ریشه اشرافی دارند. جشن عروسی آن ها ۶ سال بعد از نامزدی در سال ۲۰۱۶ برگزار شد.

کلوتیلد کورو

همسر: امانوئل فیلیبرتو شاهزاده ونیز

کلوتیلد در سال ۲۰۰۳ با مانوئل شاهزاده ونیز ازدواج کرد. خانواده امانوئل ازدواج با فردی که اجداد سلطنتی نداشته باشد رانمی پذیرفتند اما آن ها با هم ازدواج کردند و صاحب ۲ فرزند شدند.

جیمی لی کرتیس

همسر: کریستوفر گست لرد انگلیس

جیمی بازیگری که در فیلم های ترسناک بازی می کرد در سال ۱۹۸۴ با کریستوفر ازدواج کرد. کریستوفر نمایشنامه نویس، آهنگساز و بازیگر است و در بیش از ۶۰ فیلم بازی کرده است.

مگان مارکل

همسر: پرنس هری دوک ساسکس جوان ترین پسر چارلز شاهزاده ولز

مگان مارکل و پرنس هری در سال ۲۰۱۶ زمانی که مگان برای بازی در یک فیلم به انگلیس رفته بود با هم آشنا شدند و در کمتر از ۲ سال ازدواج کردند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Comments are closed.