بچه هایی که شباهت عجیبی به پدر و مادر مشهورشان دارند

0 

درسته که میگن بچه ها شبیه پدر و مادرهاشون میشن اما خیلی ها هم نسخه کپی برداری شده از پدر و مادراشون هستن به طوری که وقتی اون ها رو کنار هم ببینید شوکه میشید. مثل سلبریتی هایی که بچه هاشون شباهت زیادی بهشون دارن و وقتی کنار هم دیده میشن همه رو غافلگیر میکنن.

الکسیس المپیا اوهانیان و سرینا ویلیامز

بازیکن تنیس سرینا ویلیامز با الکسیس اوهانیان بنیانگذار شبکه اجتماعی ردیت ازدواج کرده و صاحب یک فرزند دختر به نام الکسیس المپیا اوهانیان شده اند. کمی زود است که بگوییم الکسیس قرار است در آینده چه کاره شود اما می توان حدس زد که راه مادرش را ادامه می دهد.

سیمونه الکساندرا جانسون و دواین جانسون

سیمونه بزرگ ترین دختر دواین جانسون بازیگر ثروتمند معروف به راک است و او شباهت زیادی به پدرش دارد. راک و مادر سیمونه از هم جدا شدند ولی زندگی مرفه و شادی را برای سیمونه فراهم کرده اند.

بچه های سلبریتی ها

جیسون ریتر و جان ریتر

جان ریتر بازیگر مشهور آمریکایی در سال ۲۰۰۳ به علت بیماری حمله قلبی درگذشته است. پسر او جان که شباهت زیادی به پدرش دارد بعد از مرگ پدر راه او را در صنعت سینما ادامه داد و نامزد جوایز امی و آکادمی شده است.

بچه های سلبریتی ها

هنک ویلیامز سوم و هنک ویلیامز

شلتون هنک ویلیامز معروف به هنک ویلیامز سوم خواننده و آهنگساز آمریکایی است. او نوه هنک ویلیامز است و علاوه بر شباهت ظاهری شغلش هم مشابه پدربزرگش است.

بچه های سلبریتی ها

جنیفر آنیستون و جان آنیستون

جنیفر آنیستون دختر جان آنیستون بازیگر معروفی است که اصالت یونانی دارد. جنیفر علاوه بر ثروت زیبایی ظاهر را هم از پدرش به ارث برده است.

بچه های سلبریتی ها

پرنس ویلیام و پرنسس دیانا

پرنس ویلیام اولین پسر پرنسس دیانا زیبایی ظاهری و رفتاری را از مادرش به ارث برده است.

بچه های سلبریتی ها

داکوتا جانسون و ملانی گریفیت

پدر و مادر داکوتا، ملانی و دان جانسون هر دو بازیگران معروفی هستند و به همین دلیل از دوره نوجوانی مشهور شد.

بچه های سلبریتی ها

ویل و کریستوفر ریو

کریستوفر بازیگر نقش سوپرمن پس از سانحه تصادف سوارکاری از گردن فلج و بعد از ۹ سال در سال ۲۰۰۵ در ۵۲ سالگی از دنیا رفت. پسر او ویل که شباهت زیادی به پدرش دارد از تحقیقات مربوط به درمان آسیب های نخاعی حمایت می کند.

بچه های سلبریتی ها

کوکو آرکوئت و کورتنی کاکس

کورتنی کاکس بازیگر ۵۴ ساله مشهوری است که طرفداران زیادی دارد. اگر عاشق چشم های سبز آبی و موهای تیره و بلندش هستید مطمئنا دخترش کوکو آرکوئت را هم دوست خواهید داشت چون شباهت زیادی به مادرش دارد.

بچه های سلبریتی ها

اولیو باریمور کوپلمن و درو باریمور

اگر عکس کودکی های درو باریمور بازیگر مطرح آمریکایی را کنار دخترش اولیو باریمور قرار دهید متوجه می شوید که این مادر و فرزند چه شباهت عجیبی به مادرش دارد.

بچه های سلبریتی ها

کیت هادسون و گلدی هان

اگر مجذوب چشم های بادامی، موهای طلایی و لبخند زیبای گلدی هان بازیگر معروف آمریکایی هستید حتما دختر او کیت هادسون راه هم به خاطر شباهت زیادی که به هم دارند دوست خواهید داشت.

بچه های سلبریتی ها

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Comments are closed.