طالع بینی هفتگی عشق (بیست و ششم آبان تا سوم آذر)

0 

پیش بینی هایی که در رابطه با زندگی عاشقانه متولدین هر ماه با در نظر گرفتن تاثیرات ستارگان شده است را در طالع بینی هفتگی عشق بدونیم بخوانید.

فروردین

در رابطه به یک درمان و راه چاره می رسید زیرا ونوس در بخش روابطه نشانه شما در حرکت است. اگر در یک رابطه متعهد هستید با هم همکاری می کنید و به توافق می رسید. هر دو یک هدف دارید و هیچ چیز دیگری به جز هدف برایتان اهمیت ندارد. اگر مجرد هستید نیمه گمشده واقعی تان را پیدا می کنید شخصی که ممکن است با او ازدواج کنید. شاید به نظر رویایی برسد اما واقعیت دارد زیرا ونوس در بخش ازدواج نشانه شما وارد شده است.

طالع بینی هفتگی عشق

اردیبهشت

تا کنون احساس می کردید نمی توانید هیچ کاری برای رابطه تان انجام دهید اما مثل این که قرار است همه چیز رو به بهتر شدن برود. نگران آخر و عاقبت رابطه تان هستید اما همین روزهاست که او به شما نشان دهد می خواهد این رابطه همیشگی باشد.

طالع بینی هفتگی عشق

خرداد

این هفته برای شما یک هفته پیچیده احساسی است. اگر مجرد هستید با فردی آشنا می شوید که یک ارتباط واقعی را با او احساس خواهید کرد. ونوس وارد بخش رومنس طالع تان شده و کمک می کند با فردی آشنا شوید که می توان گفت نیمه گمشده تان است. عطارد وارد بخش روابط طالعتان شده است. هیچ کدام از حرف های یار برای شما معنا و مفهوم ندارد و این رابطه شما را کمی نا امید کرده است. کاری که باید بکنید این است که چیزی نگویید و فقط گوش دهید.

طالع بینی هفتگی عشق

تیر

این هفته آرامش خانوادگی در طالع تان دیده می شود. اگر مدتی بوده است که یک مشکل خانوادگی داشتید این هفته همه چیز حل می شود شاید این مشکل اختلاف نظر در هزینه های خانه باشد یا یک مشکل عمیق تر. آرامش در خانه مثل موسیقی حس خوبی می دهد. اگر مجرد هستید یکی از اعضای خانواده شما را با فردی آشنا می کند.

طالع بینی هفتگی عشق

مرداد

سیاره مشتری وارد بخش رومنس طالع تان شده و شما را خوشبخت ترین فرد روی زمین کرده است اما متاسفانه عطارد نیز درست در همین بخش به حرکت درآمده و شما را در دوراهی قرار می دهد دوراهی انتخاب بین دو نفر. باید انتخاب کنید که آیا می خواهید با فردی که با شما تفاوت های زیادی دارد آشنا شوید یا نه.

طالع بینی هفتگی عشق

شهریور

مریخ با ورود به نشانه شما ذهن تان را درگیر کرده است و این سوال را از خودتان می پرسید که آیا از رابطه ای که در آن هستید رضایت دارید؟ وقتش رسیده است که در رابطه ای که در آن هستید کمی تغییر ایجاد کنید و بهتر است این کار را با هم شروع کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

مهر

خوشبختانه این هفته به خودتان آمده اید. ونوس وارد نشانه شما شده و یک تغییر اساسی را احساس خواهید کرد. به خودتان رسیدگی می کنید و روی ارزش های درونی تان کار می کنید. به این فکر می کنید که آیا به همان اندازه که در رابطه غشق می دهید عشق دریافت می کنید؟ صادقانه بگویم مدتی است متوجه شده اید به آن چیزهایی که مستحقش هستید نرسیده اید اکنون وقتش رسیده است که به همه آن ها برسید.

طالع بینی هفتگی عشق

آبان

مدت هاست در یک دوراهی عاطفی گیر کرده اید اما خوشبختانه خودتان را از زندانی که برای خود ساخته اید رها می کنید. بالاخره می فهمید که نباید منتظر چیزی که می دانید قرار نیست اتفاق بیفتد بمانید و آن را رها می کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

آذر

با وارد شدن عطارد به طالع تان احساس می کنید باید همه چیز را بیشتر توضیح بدهید. اما نباید این کار را بکنید او با اولین توضیح همه چیز را درک می کند. اگر مجرد هستید با فردی که ایده آل تان است آشنا می شوید.

طالع بینی هفتگی عشق

دی

مدت ها بود می خواستید بدانید شخصی که با او در حال ارتباط هستید آیا متناسب با زندگی و اهداف شما هست؟ این هفته به جواب سوال تان می رسید. دوست داشتن یک چیز است و دیدن آینده با او یک چیز دیگر. با فردی رابطه عاطفی برقرار کرده اید که می دانید مناسب شما نیست. عشق زیباست اما برای فردی مثل شما کافی نیست.

طالع بینی هفتگی عشق

بهمن

زندگی عاطفی و اجتماعی شما کمی پیجیده شده است. عطارد وارد بخش عشق واقعی نشانه شما شده و در بخش روابط دوستانه حرکت عقب نشینی دارد. می توان گفت بین شما و دوستان تان یک سوءتفاهم بوجود آمده است. نه تنها دوستان تان درک درستی از احساس کنونی شما ندارند بلکه توصیه های غلط هم به شما می کنند. اگر به تازگی ها با فردی آشنا شده اید سعی کنید او را با دوستان تان آشنا نکنید.

طالع بینی هفتگی عشق

اسفند

مسائل مالی بهتر است بهتر از قبل شود. یک مسئله مهم مالی داشتید که هر دو تمایل داشتید مدیریت آن را به عهده بگیرید . یکی از شما مشکل مالی پیدا کرده که هر دو مجبور هستید جبران خسارت را بدهید. خوشبختانه هیچکدام از شما نمی خواهید در احساس تقصیر یا پشیمانی بمانید بلکه می خواهید یاد بگیرید رشد کنید و به پیشرفت برسید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Comments are closed.