با انتخاب یکی از پروانه ها به شخصیت خود پی ببرید

0 

پروانه ها سمبل آزادی و زیبایی هستند و بسیاری از هنرمندان از آن ها در شاهکارهای هنری خود استفاده می کنند. ذهن ما انسان ها پروانه ها را به روش های متفاوتی ارزیابی می کند و به طور ناخودآگاه رنگ، شکل و ترکیب آن ها را آنالیز می کند. بنابراین بر اساس انتخاب یکی از پروانه ها در تست زیر می توانید ویژگی های شخصیتی خود را تا حدودی بشناسید.

۱٫

احساساتی و صادق هستید

اگر این پرنده را انتخاب کرده اید بسیار احساساتی، صادق و بسیار رمانتیک هستید. با همه مهربان هستید حتی با کسانی که نمی شناسید زیرا همیشه خودتان را در جایگاه دیگران قرار می دهید. عاطفی هستید و به نیازها و احساسات دیگران اهمیت می دهید تا جایی که احساسات خودتان را نادیده می گیرید.

کمک کردن به دیگران در ذات شماست اما فراموش نکنید که مشکلات خودتان هم به اندازه مشکلات دیگران اهمیت دارد و باید همانطور که با دیگران رفتار می کنید با خودتان رفتار کنید.

۲٫

شخصیت شناسی

آرام هستید

شما فرد آرام و متعادلی هستید و شخصیت متواضع دارید. سعی می کنید در تمام جنبه های زندگی تعادل را حفظ کنید و بین زندگی شخصی و زندگی اجتماعی خود تعادل ایجاد می کنید و معتقدید که تعادل کلید شادی است.

وقتی با موقعیت ناخوشایند مواجه می شوید می ترسید و به راحتی اعتقاد و باورتان را از دست می دهید. اما دیگران متوجه این موضوع نمی شوند زیرا عادت دارید احساسات تان را پنهان کنید.

۳٫

شخصیت شناسی

روح خلاق دارید

فردی هستید که زیبایی را در همه چیز می بینید و دوست دارید همه چیز را آنالیز کنید حتی اگر لازم نباشد. تحلیل کردن در واقع روش شما برای درک زندگی است و همین باعث شده دیگران شما را یک فرد منطقی ببینند.

در کارتان کمال گرا هستید و حتی ممکن است ضرب الاجل ها را از دست بدهید. این شخصیت شما باعث شده فرد پرکاری شوید اما با آن هیچ مشکلی ندارید زیرا کارتان را دوست دارید. لذت را در کوچک ترین چیزها می بینید و سعی می کنید آن را به دیگران نیز بفهمانید.

۴٫

شخصیت شناسی

بلندپرواز هستید

در مدرسه نظر همه این بود که در آینده فرد موفقی خواهید شد. موفق نه به معنای میلیونر شدن بلکه به معنای فردی سازمان یافته که به تمام اهدافش می رسد. در زندگی هدف دارید و برای رسیدن به آن تلاش می کنید زیرا آن هدف است که شخصیت شما را ساخته است. از تنبلی بیزار هستید و با آدم های با پشتکار ارتباط برقرار می کنید. دوست دارید همیشه امنیت داشته باشید به همین دلیل از شکست می ترسید.

گاهی اوقات از زندگی شخصی به خاطر اهداف تان دور می شوید اما خیلی زود احساس گناه می کنید و به فکر جبران آن می افتید.

۵٫

شخصیت شناسی

با نشاط هستید

اگر این پروانه را انتخاب کرده اید شخصیت پر نشاط و اشتیاقی دارید. همیشه نیمه پر لیوان را می بینید و در هر چیزی لذت و شادی را پیدا می کنید. هدف تان در زندگی این است که تا جایی که می توانید تجربه کسب کنید. بزرگ ترین ترس شما کسالت و خستگی است.

باورتان این است که خستگی و کسالت یک زندان ذهنی است و زمانی که باید دنیا را کشف کنید خودتان را در این زندان حبس می کنید. دوست دارید همه کارها را به موقع انجام دهید و به همین دلیل گاهی اوقات تمرکزتان را از دست می دهید.

۶٫

شخصیت شناسی

منطقی هستید

اگر این پرنده را انتخاب کرده اید شخصی بسیار عاقل و منطقی هستید. مردم همیشه به خاطر توصیه ها و انتقادهای سازنده نزد شما می آیند زیرا می دانید که چگونه باید احساسات تان را از موقعیت جدا کنید. در هیچ موقعیتی عاطفی عمل نمی کنید زیرا می دانید که نمی توانید درست و غلط را از هم تشخیص دهید. همیشه دوست دارید کار درست را انجام دهید.

شما کدام یک از پروانه ها را انتخاب کردید؟ آیا نتایج تست با ویژگی های شخصیتی شما مطابقت داشت؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Comments are closed.