برنامه کارگاه‌های جشنواره تئاتر اکبر رادی اعلام شد

0 

برنامه کارگاه‌های جشنواره تئاتر اکبر رادی اعلام شد

برنامه کارگاه‌های نمایشنامه نویسی، بازیگری و کارگردانی با تمرکز بر آثار اکبر رادی، در قالب بخش جنبی نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی اعلام شد.

به گزارش حوزه تئاتر گروه فرهنگی ، کارگاه‌های نمایشنامه نویسی، بازیگری و کارگردانی با تمرکز بر آثار اکبر رادی، در قالب بخش جنبی نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی به مدت ۳ روز در مجموعه تئاتر شهر تهران برگزار می‌شود.

بخش جنبی جشنواره در قالب ۳ کارگاه آموزشی با حضور و تدریس هادی مرزبان، محمد چرمشیر و مهدی کوشکی در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر تهران از روز سه شنبه ۱۸ دی ماه تا پنجشنبه ۲۰ دی ماه برپا خواهد بود.

«روایت شناسی و تحلیل روایت در نمایشنامه‌های اکبر رادی با تمرکز بر نمایشنامه روزنه آبی» عنوان نخستین کارگاه بخش جنبی جشنواره است که توسط محمد چرمشیر از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۵ روز سه شنبه ۱۸ دی ماه برگزار می‌شود.

هادی مرزبان نیز از ساعت ۱۰ تا ۱۲ روز پنج شنبه ۲۰ دی ماه کارگاه «رویکرد‌های نوین به آثار اکبر رادی در کارگردانی» را برگزار می‌کند. همچنین مهدی کوشکی در کارگاه «مواجهه با نقش در نمایشنامه‌های اکبر رادی» از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۴:۳۰ روز پنج شنبه ۲۰ دی ماه با شرکت کنندگان سخن می‌گوید.

نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی با دبیری بهزاد صدیقی و توسط بنیاد اکبر رادی از ۱۴ تا ۲۲ دی ماه سال جاری در مجموعه ایرانشهر، خانه هنرمندان، نگارخانه‌های آریا و نقش جهان و تئاتر شهر تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

اعلام برنامه کارگاه‌های جشنواره تئاتر اکبر رادی

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Comments are closed.