کنسرت ناگفته و انتقاد شهرام ناظری از صدا و سیما

0  394  

انتقاد شهرام ناظری از صدا و سیما در کنسرت ناگفته

کنسرت تابستانی ناظری‌ها در فضای باز برج میلاد

 کنسرت«ناگفته» به خوانندگی شهرام و حافظ ناظری شامگاه چهارشنبه در محوطه باز برج میلاد برگزار شد.

 این دوره از کنسرت‌های «ناگفته» نیر به همت شرکت آوای هنر برگزار شد و این بار با تغییرات چشمگیری آغاز و نوازندگان جدیدی نیز به اعضای گروه اضافه شدند. در راستای این تغییرات، قطعات جدیدی هم جایگزین قطعات قبلی شدند و تنظیم متفاوتی روی آنها صورت گرفت که با استقبال مخاطبان نیز در این شب روبرو شد.

شهرام ناظری در میان اجرا از صدا و سیما گلایه کرد و گفت: بنده ۳۷ سال است که به خانه خودم صدا و سیما نرفتم و من را راه ندادند، اما با عشقی که به مردم و وطنم داشتم با دست خالی در منزل بیش از ۵۰ اثر تقدیم به کشورم کردم و این صحنه تنها جایی است که میتوانم برای شما بخوانم.

حافظ ناظری نیز در ادامه گفت: برخلاف تمام تلاش های ما برای حضور ستاره های جهانی موسیقی در ایران و در این کنسرت، مسئولان اجازه حضور این ستارگان را ندادند و مدت زمان طولانی را در پی اجازه مسولان شکیبایی کردیم اما فایده ای نداشت. به پیشنهاد دوستان از موزیسین های درجه ۱ ایران در این کنسرت استفاده کردیم تا سه سبک موسیقی را تلفیقی به گوش مردم برسانیم.

پدرام فریوسفی(ویالن)،امین غفاری (ویولا)،سالار غفاربجویی (ویالنسل)،شهریار نظری(دف ،بم باژ)،فرهاد صفری (نوازنده و طراح سازهای ابداعی)،بابک غسالی(عود) الهه حیدری(گروه کر)، مهرناز شاه محمدی(گروه کر) و شیوا سروش(گروه کر) اعضای گروه ناگفته را در این اجرا تشکیل می‌دادند.Click to enlarge image ShahramNazeri-HafezNazeri-Nagofte-MiladTower 19.jpg

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

متن دیدگاه

هفده − 2 =