پیش‌فروش بوگاتی شیرون به قیمت حدود ۲.۶ میلیون دلار !

0  206  

بوگاتی شیرون حدود ۲.۶ میلیون دلار قیمت دارد و طبق آخرین گفته‌های بوگاتی هم‌اکنون ۲۰۰ دستگاه آن پیش‌فروش شده است و شاید برایتان جالب باشد که هر مشتری با پرداخت ۲۵۰ هزار دلار در لیست خریداران شیرون قرار می‌گیرد. قاعدتا خیلی‌ها هستند که قدرت خرید این شاهکار خودرویی جهان را ندارند.

 

ماکت بوگاتی

یکی از تازه‌ترین پیشنهاداتی که برای این افراد وجود دارد، خرید مدل کلکسیونی شیرون است که البته آن هم ارزان نیست!

ولی جالب اینجاست که جدیدترین ماکت کلکسیونی Amalgam که از روی بوگاتی شیرون ساخته شده است با قیمتی بسیار زیاد وارد بازار شد.
اوایل امسال بود که بوگاتی فصل جدیدی را با شیرون آغاز کرد. برخلاف ویرون، که در دنیای سوپراسپرت‌ها فرمانروایی می‌کرد، شیرون آمده تا در دنیای هایپراسپرت‌ها پادشاهی کند. تنها نکته منفی این هیولای فرانسوی شاید تیراژ ۵۰۰ دستگاهی آن باشد، درحالی که ویرون حدود ۴۵۰ دستگاه بیشتر نشد. اما این تیراژ بیشتر دلیلی بر قیمت ارزان‌تر شیرون نیست!

جدیدترین محصول Amalgam Collection مدل یک‌هشتم شیرون است که کاملا دست‌ساز و مطابق نقشه‌های اورجینال شیرون (تحت لیسانس بوگاتی) ساخته شده است. طول این مدل کلکسیونی به ۵۶.۸ سانتیمتر می‌رسد که تقریبا هم‌اندازه عرض تایرهای واقعی شیرون است. اگر زیبایی این مدل منحصربه فرد هنوز هم با چشمانتان بازی می‌کند باید بدانید که برچسب قیمتی آن مبلغ ۷۹۴۰ پوند را نشان می‌دهد که معادل تقریبی ۱۰۴۰۰ دلار است! البته Amalgam مدل ارزان‌تر شیرون را هم در مقیاس یک‌دوازدهم و با جزئیات بسیار کمتر آماده کرده است که حدود ۱۶۰۰ دلار قیمت دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

متن دیدگاه

3 × 1 =