سلبریتی هایی که تمایل به استفاده از شبکه های اجتماعی ندارند !

0  275  

وقتی ستاره ها وارد شبکه های اجتماعی می شوند طرفدارانشان از آن ها انتظار دارند که صفحات پابلیک و عمومی داشته باشند تا بتوانند از مسائل خصوصی آن ها مطلع باشند.

شاید بعضی از هنرمندان و ستاره های مشهور دوست داشته باشند کوچک ترین حرکات و اتفاقات زندگی خود را با دیگران به اشتراک بگذارند اما همه آن ها مثل هم نیستند و برخی ترجیح می دهند حریم خصوصی خودشان را حفظ کنند و تا جای ممکن از شبکه های اجتماعی دور باشند.

برد پیت

این سوپر استار هالیوود ادعا کرده است که سعی می کند از تکنولوژی تا جای ممکن دور باشد. او می گوید ترجیح می دهد به جای این که ساعت ها وقت خود را بات شبکه های اجتماعی بگذراند به یک فعالیت جسمی بپردازد تا از سلامت جسمی برخوردار باشد.

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی ترجیح می دهد از شبکه های اجتماعی دور باشد. او ادعا کرده است که علاقه ای به تکنولوژی ندارد و تا کنون اکانت فیسبوک یا توییتر نساخته است. او به عنوان ستاره سینما و فعال حقوق بشر ترجیح می دهد زمان با ارزشش را با کودکانش بگذراند. او هیچ وقتی برای شبکه های اجتماعی ندارد.

ساندرا بولوک

ساندرا یکی از با استعدادترین بازیگران در صنعت فیلم سازی هالیوود است. او همیشه بیش از خد انتظار در فیلم هایش نقش ایفا می کند اما در شبکه های اجتماعی تا کنون نقشی نداشته است. او ترجیح می دهد زندگی خصوصی اش را خصوصی نگه دارد. این هنرمند دوست ندارد با هجوم مردم و عکاسان رو به رو شود و حتی از گرفتن عکس سلفی نیز متنفر است.

دانیل رادکلیف

دانیل رادکلیف بازیگر هری پاتر از حضور در فیسبوک و توییتر خودداری کرده است. او دوست ندارد که تمام لحظات زندگی اش را در معرض عموم قرار دهد. دانیل ترجیح می دهد زندگی خصوصی اش را حفظ کند به همین دلیل هرگز به سمت شبکه های اجتماعی نیامده است.

جنیفر لورنس

جنیفر لورنس تا کنون اکانت اینستاگرام و توییتر نداشته است و این باعث شده تمام طرفدارانش نا امید شوند. البته دلیل قانع کننده ای برای دوری او از شبکه های اجتماعی هست و آن هم به زمانی باز می گردد که موبایل جنیفر هک شد و تمام عکس های خصوصی اش در اینترنت به اشتراک گذاشته شد. این اتفاق می تواند بدترین تجاوز به حریم خصوصی یک هنرمند باشد. با چنین اهانتی که از سوی دنیای دیجیتال به او شده کاملا طبیعی است که نخواهد در شبکه های اجتماعی حضور داشته باشد.

کریستین استوارت

کریستین در مصاحبه ای گفته است توییتر در تمام زندگی او را مورد آزار و اذیت قرار داده است. افراد زیادی بوده اند که با تصاویر ساختگی ادعا کرده اند اکنون کنار کرستین نشسته اند و این مثل این است که بدون اجازه وارد زندگی خصوصی دیگران شوید. این کار امروزه بسیار شایع شده که از عهده هر کسی برمی آید. فقط یک دوربین و یک اکانت توییتر کافی است تا خودتان را به جای یک خبرنگار جا بزنید.

تینا فی

به عقیده تینا چیزی کسل کننده تر از بودن در توییتر نیست. او معتقد است شبکه های اجتماعی جای انسان های کسل کننده ای است که می خواهند خودشان را ابراز کنند. خواندن درباره مشکلات دیگران و نوشتن توییت درباره هنرمندان و بازیگران رفتاری کاملا غیر عقلانی است. به همین دلیل سعی می کند کاملا از این محیط ها دور باشد.

کایرا نایتلی

کایرا نایتلی بازیگر فیلم دزدان کارائیب از اینترنت متنفر است. به اعتقاد او دائما چک کردن ایمیل و شبکه های اجتماعی رفتاری غیر انسانی است. او یک اکانت در توییتر ساخته اما تنها ۱۲ ساعت در آن فعالیت کرده است. و بعد از ۱۲ ساعت اکانتش را دی اکتیو کرده است. به اعتقاد کایرا دنیای شبکه های اجتماعی برای کسانی است که می خواهند چیزی غیر از آنچه هستند نشان دهند.

جنیفر آنیستون

سال هاست که از ساخت فیلم فرندز می گذرد اما جنیفر آنیتسون هنوز هم یکی از هنرمندان قابل تحسین است. او فاصله خود را با توییتر، فیسبوک و اینستاگرام حفظ کرده است.جنیفر می گوید هرگز نمی تواند دنیای دیجیتال را درک کند. کارهای زیادی برای انجام دادن هست چرا باید بخواهیم که آن ها را بیشتر کنیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

متن دیدگاه

دوازده − 2 =