کلنگ زنی و بهره برداری ۹ طرح عمرانی

0 

کلنگ زنی و بهره برداری ۹ طرح عمرانی

رییس کل دادگستری گلستان گفت: دادگستری‌های گلستان در هفته قوه قضاییه با اجرای این طرح‌ها، ۴ هزار متر مربع به فضای اداری دادگستری‌های استان اضافه می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های از گرگان؛ هادی هاشمیان رییس کل دادگستری گلستان درجلسه نشست خبری امروز گفت: طرح توسعه ساختمان دادگستری شهرستان‌های گالیکش و گنبدکاووس، نمازخانه دادگستری شهر‌های کردکوی، مینودشت و شورای حل اختلاف بندرترکمن و کردکوی از طرح‌های هستند که این هفته افتتاح می‌شوند.

وی ادامه داد: کلنگ ساخت دادسرای گالیکش و آزادشهر هم این هفته به زمین زده می‌شود.

هاشمیان افزود: برای اجرای این طرح‌ها ۲ میلیارد تومان هزینه در نظر گرفته شده است که همه آن از محل حساب خاص رییس قوه قضاییه به گلستان اختصاص داده شده است.

وی گفت: با اضافه شدن بنا‌های جدید فضای اداری استان از ۳۱ هزار متر مربع در پایان سال ۹۴ به ۵۳ هزار متر مربع در سال ۹۶ رسید کهاین افزایش خدمات رسانی به مردم را راحت‌تر می‌کند و از ازدحام در راهرو‌های دادگاه می‌کاهد.

هادی هاشمیان گفت: نصب سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی استاندارد سازی آسانسور‌های همه حوزه‌های قضایی از دیگر اقدامات انجام شده برای بهبود و ایمن سازی فضای اداری دادگستری‌ها و ارائه خدمات بهتر به مردم بود.

انتهای پیام/م

۹ طرح عمرانی کلنگ زنی می شود

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Comments are closed.