طالع بینی هفتگی عشق (دوم تا نهم تیرماه)

0 

پیش بینی هایی که در رابطه با زندگی عاشقانه متولدین هر ماه با در نظر گرفتن تاثیرات ستارگان شده است را در طالع بینی هفتگی عشق بدونیم بخوانید.

فروردین

این هفته کمی از رابطه خود با محبوب نا امید می شوید و در مسائل رابطه ای کمی ناشیانه عمل می کنید. به نظر می رسد همه بار به دوش یک نفر افتاده در حالی که دیگری کاملا آزاد است. اگر مجرد هستید این هفته با فرد جدیدی آشنا می شوید و کمی نگران و سردرگم می شوید که آیا این شخص با تمام ایده آل های شما تناسب خواهد داشت یا نه.

اردیبهشت

این هفته تمام مهارت های خود را به کار می برید تا به آن چه از یک رابطه می خواهید برسید. نیاز نیست این کار را به صورت برنامه ریزی شده از قبل انجام دهید چون این مهارت ها در ذات شما هست. این روزها به آزادی بیشتری نیاز دارید تا در رابطه ای که هستید احساس خفگی نکنید. در این رابطه با محبوب گفتگو کنید و او را متقاعد کنید

خرداد

احساس می کنید محبوب قدردان شما نیست و این موضوع را با او در میان می گذارید اما به جایی نمی رسید. رفتار او باعث شده است احساس کنید او اولویت های مهم تری نسبت به شما دارد. اگر بچه دارید در مورد تصمیماتی که برای آن ها می گیرید به توافق نمی رسید و یا این که در مورد بچه دار شدن به توافق نمی رسید.

تیر

این هفته متوجه می شوید که موافقت های محبوب نه به این دلیل که با شما هم عقیده است بلکه به این دلیل بوده است که آرامش داشته باشد. و همین باعث شروع بحث  درگیری بین شما می شود. اگر برای حل مشکل مشاوره می روید رفتار همسرتان در جلسات مشاوره با زمانی که تنها هستید کاملا متفاوت است و این نشانه خطری است که نمی توانید نادیده بگیرید.

مرداد

درست است که عشق و علاقه همسرتان را نسبت به خودتان کاملا احساس می کنید اما کمی هم بحث برای کامل شدن رابطه لازم است. ونوس اکنون در نشانه شماست و با بالا بردن اعتماد به نفس شما، شما را از نگاه دیگران جذاب تر می کند. با قرار گرفتن مریخ در مقابل ونوس در خیلی مسائل نمی توانید به سازش و توافق برسید.

شهریور

این هفته نپتون سیاره حاکم بر بخش روابط نشانه شماست و به همین علت چشم ها را باز می کنید و محبوب را همان چیزی که هست می بینید و می پذیرید. اگر محبوب شما را فریب می داده است اکنون متوجه می شوید. اگر چیزی را از شما مخفی می کرده است بالاخره حقیقت را کشف می کنید. اگر مجرد هستید و با فردی آشنا شده اید آشنایی شما به دلیل نداشتن صداقت او به قرار دوم کشیده نمی شود.

مهر

این هفته با فرصت های رمانتیک زیادی رو به رو می شوید اما کمی هم نا امید هستید. ونوس در خانه ارتباطات نشانه شما لانه کرده و در نقطه مقابل مریخ در خانه سرگرمی قرار گرفته است. در نتیجه زمانی که با جمع دوستانتان بیرون رفته اید با فردی آشنا می شوید که کمی شما را ناامید می کند. احتمال دیگری که در طالع این هفته شما دیده می شود برگشتن عشق سابق است که کمی شما را به دردسر می اندازد.

آبان

در زندگی عاشقانه کنونی خود کمی سردرگم بودید اما این هفته همه چیز نظم می گیرد. نپتون اکنون در بخش رومنس نشانه شما در حرکت است و در روز دوشنبه کمی عقب نشینی خواهد کرد. با حرکت عقب نشینی نپتون حقیقت بر شما آشکار می شود و واقعیت را می بینید. اگر نسبت به محبوب کمی احتیاط می کردید اما نمی دانستید دلیلش چیست این هفته متوجه دلیل این احساستان می شوید.

آذر

اگر با فردی در یک رابطه کاملا جدی هستید درباره برنامه های رویایی که در رابطه با زندگی مشترک دارید بحث می کنید. برنامه ریزی برای آینده حس خوبی دارد اما تا پایان این هفته سعی کنید در رابطه با مسائل و برنامه ریزی های مالی با هم هیچ بحثی نکنید. یکی از شما در پول خرج کردن کمی زیاده روی می کند و احساس می کنید باید در این رابطه گفتگو کنید اما بهتر است این کار را به هفته آینده موکول کنید.

دی

در رابطه با مسائل مالی به محبوب حسادت می کنید. زیرا او به راحتی پول به دست می آورد و این در حالی است که شما برای پول بیش از حد زحمت می کشید و خیلی زود پولی که به دست می آورید خرج می شود. او می خواهد در این زمینه به شما کمک کند پس این فرصت طلایی را از دست ندهید و دست یاری او را بپذیرید.

بهمن

سیاره مریخ هم اکنون در نشانه شماست و این اتفاق هر دو سال یک بار می افتد. احساس می کنید می توانید دنیا را تسخیر کنید. حرکت مریخ کمی آهسته تر می شود و آماده عقب نشینی در هفته آینده است. به همین دلیل احساس بی حوصلگی می کنید و احساس می کنید دیگر خودتان نیستید. محبوب نیز به دلیل بی توجهی های شما متوجه این موضوع می شود و شما را درک می کند. این مشکل زمان زیادی طول نمی کشد.

اسفند

این هفته نپتون سیاره حاکم بر نشانه شماست و با حرکت عقب نشینی شما را ناامید و فکرتان را آشفته می کند اما سرانجام چیزهایی که در زندگی عاشقانه نمی توانستید ببینید و یا نمی دیدید آشکار می شوند. وقتش رسیده از خواب بیدار شوید و واقعیت ها را ببینید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Comments are closed.