طالع بینی هفتگی عشق (بیست و پنجم اسفند تا یکم فروردین)

0 

پیش بینی هایی که در رابطه با زندگی عاشقانه متولدین هر ماه با در نظر گرفتن تاثیرات ستارگان شده است را در طالع بینی هفتگی عشق بدونیم بخوانید.

فروردین

به زندگی عاشقانه خود بسیار امیدوار و خوش بین هستید به طوری که حتی نمی دانید این اتفاقات خوب به چه علت رخ می دهند. گاهی اوقات احساس می کنید خودتان را فریب می دهید زیرا بیش از حد کسی که دوستش دارید را خوب می بینید و نمی خواهید واقعیتی که او به شما نشان داده است را بپذیرید. کمی واقع بین باشید.

طالع بینی هفتگی عشق

اردیبهشت

اگر در رابطه هستید این هفته کمتر بحث کنید و بیشتر روی مسائل عاشقانه تمرکز کنید. اگر مجرد هستید و یا در یک شرایط پیچیده قرار گرفته اید صحبت کردن درباره زندگی عاشقانه تان با یک دوست شرایط ا پییچیده تر خواهد کرد.

طالع بینی هفتگی عشق

خرداد

اخیرا صمیمیت کمتری با شریک عاطفی تان داشته اید و باید روی ترس از آسیب پذیر بودن خود بیشتر کار کنید. واقعیت عشق این است که هر چه بیشتر کسی را دوست داشته باشی او بیشتر قدرت آسیب زدن به شما را دارد. خوشبختانه این هفته با او درباره نگرانی های تان صحبت می کنید و با این کار مشکل را رفع کرده و عشق را به رابطه برمی گردانید.

طالع بینی هفتگی عشق

تیر

با حمایت های شریک عاطفی تان احساس قدرت کرده و در جهت اهداف تحصیلی تان پیشرفت می کنید. او به شما اعتماد به نفس می دهد تا خودتان را بیشتر باور داشته باشید. فراموش نکنید علیرغم تفاوت های زیادی که دارید او عشق و احساس واقعی را به شما نشان می دهد و این هفته بیشتر این حس زیبا را تجربه خواهید کرد.

طالع بینی هفتگی عشق

مرداد

این هفته مشکلات پیچیده ای در مسائل مالی و عاطفی دارید و هیچکدام نمی خواهید با آن ها مواجه شوید زیرا مجبور می شوید با آن ها دست و پنجه نرم کنید. اما این هفته به علت حضور عطارد در خانه هشتم امور مشترک طالع تان یکی از شما تصمیم می گیرید که مشکل را بررسی کند. چاره راه نادیده گرفتن مشکل نیست پس بهتر است هر چه زودتر آن را رفع کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

شهریور

این هفته اتفاقات زیادی در زندگی عاطفی شما در حال رخ دادن است. اگر فرزند دارید یک خبر خوب در طالع تان دیده می شود زیرا به نظر می رسد که بالاخره یک دوراهی و مشکل خانوادگی که در گذشته حل نشده باقی مانده است را رفع خواهید کرد. هر دو با هم مشکل را بررسی کرده و متوجه می شوید که کجای کار را اشتباه رفته اید. در واقع تمام سوتفاهم های گذشته رفع شده و یک رابطه سالم را شروع خواهید کرد.

طالع بینی هفتگی عشق

 

مهر

احساس می کنید زندگی تان نظمش را از دست داده است. این هفته به همراه شریک عاطفی تان نشسته و درباره این مشکل صحبت می کنید. این هفته چه در نظافت و کارهای خانه و چه در مسائل عاطفی زمان پاکسازی و منظم شدن است.

طالع بینی هفتگی عشق

آبان

زندگی عاشقانه تان دچار بی نظمی شده است. عطارد در بخش رومنس طالع تان در حال عقب نشینی است پس باید منتظر یکسری اتفاقات در طالع تان باشید. این هفته فرصت رفع یک دوراهی که مدت ها درگیرش بودید و سعی می کردید آن را نادیده بگیرید را پیدا می کنید. آرامش ذهنی تان باعث می شود کار درست را انجام دهید.

طالع بینی هفتگی عشق

آذر

این هفته بین شما و شریک عاطفی تان پریشانی دیده می شود مخصوصا در رابطه با مسائل خانوادگی. اگر مشکل به مسائل مالی مربوط باشد خوشبختانه راه حل را پیدا می کنید. برای تغییراتی که می خواهید در خانه ایجاد کنید با هم اختلاف نظر دارید اما اگر چشم های تان را باز کنید و جنبه های فکری او را ببینید با او سازگاری می کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

دی

مریخ در بخش رومنس طالع تان در حرکت است به همین دلیل یک هفته طلایی در زندگی عاشقانه خود خواهید داشت. اواخر هفته مریخ در زاویه خوبی نسبت به زحل قرار گرفته است و به همین دلیل فرصت خوبی برای آشنایی با یک فرد خاص خواهید داشت. سعی کنید از این فرصت سرسری نگذرید.

طالع بینی هفتگی عشق

بهمن

هر دو روش های متفاوتی در مدیریت مسائل مالی دارید اما تمام تلاش تان را می کنید تا این اختلاف نظر را رفع کنید. عطارد در بخش کسب درامد طالع تان در حرکت است و در روز پنجشنبه به خورشید سیاره حاکم بر بخش روابط طالع تان متصل می شود  بنابراین ممکن است این هفته مسئولیت های بیشتری را در زمینه مدیریت مسائل مالی به دوش بکشید. شاید دوست ندارید حقیقت را بشنوید اما چاره ای به جز مواجهه با آن را ندارید.

طالع بینی هفتگی عشق

اسفند

این هفته چیزهایی که به آن فکر می کنید و چیزهایی که به زبان می آورید بیشتر از همیشه مهم هستند اما مشکل اینجاست که نمی دانید در ذهن تان قرار است چه چیزهای بگذرد یا چه چیزهایی قرار است به زبان بیاورید. و همین ندانستن ها در زندگی عاشقانه شما مشکل ایجاد خواهد کرد. به هر حال حضور عطارد در طالع تان نشان می دهد که قرار است اشتباهاتی را در رابطه مرتکب شوید و البته فرصت اصلاح آن را هم خواهید داشت.

استفاده از مطالب بدونیم فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع ، بلا مانع است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Comments are closed.