اسکان بیش از دو هزار نفر از اهالی شهرستان حمیدیه در یگان‌های ارتش

0 
فرمانده عملیات امداد ذوالفقار ارتش در خوزستان مطرح کرد؛

اسکان بیش از دو هزار نفر از اهالی شهرستان حمیدیه در یگان‌های ارتش

امیر دریادار سیاری گفت: تا امروز بالغ بر دو هزار نفر در منازل سازمانی، سالن‌های ورزشی، مسجد و سوله‌های ارتش اسکان شدند.

به گزارش حوزه دفاعی امنیتیگروه سیاسی به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار حبیب الله سیاری، فرمانده عملیات امداد ذوالفقار ارتش در خوزستان گفت: با توجه به جاری شدن سیل و تخلیه روستا‌های مناطق مختلف شهرستان حمیدیه، تیپ ۳۹۲ زرهی دشت آزادگان با احداث کمپ‌های اضطراری نسبت به اسکان مردم این منطقه اقدام کرد.

فرمانده عملیات امداد ذوالفقار ارتش در خوزستان خاطرنشان کرد: از سه روز گذشته با اطلاع رسانی ستاد مدیریت بحران نسبت به تخلیه منازل، بلافاصله دستور راه‌اندازی کمپ‌های اضطراری را صادر کردیم و تیپ ۳۹۲ زرهی نیروی زمینی تا امروز بالغ بر دوهزار نفر را در منازل سازمانی، سالن‌های ورزشی، مسجد و سوله‌های پادگان اسکان داده است.

رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش یادآور شد: تمامی هموطنان اسکان داده شده، از امکانات مطلوبی برخوردار هستند و وعده‌های صبحانه، نهار، شام و همچنین محل استحمام آن‌ها نیز فراهم شده است.

وی تاکید کرد: در حوزه بهداشت و سلامت نیز تیم‌های پزشکی به صورت شبانه‌روزی در این کمپ‌ها فعالیت می‌کنند.

امیر دریادار سیاری همچنین به راه‌اندازی محل تفریح و سرگرمی برای کودکان و خردسالان اشاره کرد و گفت: در تمامی کمپ‌ها و محل اسکان هموطنان محل‌هایی را برای اوقات تفریح و سرگرمی کودکان در نظر گرفتیم و امکانات مناسب برای سرگرمی آن‌ها فراهم شده است تا کودکان کمتر تحت تاثیر شرایط بحرانی قرار گیرند.

انتهای پیام/

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Comments are closed.